DAJ CYNK

Aplikacja mobilna banku Credit Agricole jest zgodna z Huawei Mobile Services

Marian Szutiak

Aplikacje

Credit Agricole aplikacja CA24 Mobile zgodna z HMS

Aplikacja banku Credit Agricole, CA24 Mobile, która od 31 marca jest dostępna w sklepie AppGallery, jest już w pełni zintegrowana z usługami Huawei Mobile Services. Dzięki temu mogą z niej korzystać użytkownicy najnowszych smartfonów i tabletów tego chińskiego producenta.

Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P Smart 2021, składany smartfon Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Zobacz: Huawei Mate 40 Pro po 4 miesiącach - warto go kupić w 2021 roku?
Zobacz: Huawei P40 Pro+ - cyfrowy aparat fotograficzny z funkcją smartfonu

Aplikacja CA24 Mobile zadebiutowała na rynku w 2016 roku i od tamtej pory bank Credit Agricole systematycznie ją rozwija adekwatnie do rynkowych trendów i potrzeb klientów. W ostatnich miesiącach bank udostępnił mobilną autoryzację i możliwość zatwierdzania części umów w aplikacji. Jednocześnie Credit Agricole oferuje swoim klientom jeden z największych na rynku wachlarzy płatności mobilnych.

Huawei AppGallery baner

Aplikacja mobilna banku od końca marca tego roku była dostępna w sklepie Huawei AppGallery, ale mogli z niej korzystać tylko posiadacze urządzeń opartych o usługi mobilne Google. Od teraz skorzystać mogą z tego również posiadacze najnowszych urządzeń mobilnych firmy Huawei, opartych na HMS.

Zobacz: Huawei: nowe SDK pozwoli łatwo przenieść aplikacje do AppGallery
Zobacz: Do Huawei AppGallery trafiła aplikacja Mój Tauron. Jest ona zintegrowana z usługami HMS

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei