DAJ CYNK

Credit Agricole ze specjalną ofertą dla graczy. Zobacz, jak wyglądają karty!

Mieszko Zagańczyk

Konta

Credit Agricole ze specjalną ofertą dla graczy. Zobacz, jak wyglądają karty!

Kolejny bank kusi swoimi usługami graczy. Tym razem, po Aliorze i Getinie, jest to Credit Agricole. Bank we współpracy z Mastercardem przygotował ofertę, w której można zdobyć bonusy warte nawet 150 zł. Gracze mogą też zamówić kartę płatniczą z grafiką nawiązującą do swojego ulubionego tytułu.

Szykując swoją ofertę, Credit Agricole zauważa, że cyfrowa rozrywka, w tym branża gier komputerowych, nie odczuła skutków trwającej pandemii koronawirusa. Liczba aktywnych graczy ciągle rośnie, widoczny jest też duży wzrost pobrań mobilnych.

Zobacz: Alior Bank: karta dla fanów League of Legends i specjalna oferta dla graczy

Dostrzegając w tym potencjał, Credit Agricole razem z Mastercardem przygotował specjalną ofertę dla graczy, w której mogą zyskać bonusy o wartości 150 zł oraz karty debetowe z wizerunkami inspirowanymi kultowymi grami.

Za założenie Konta dla Ciebie w jednym z czterech pakietów i zamówienie karty Mastercard do konta, klienci otrzymają kupon o wartości 50 zł do platformy G2A PLUS, specjalizującej się w dystrybucji gier i akcesoriów dla graczy.  Natomiast jeśli przez kolejne 3 miesiące wykonają co najmniej 5 transakcji kartą w każdym miesiącu i minimum raz zalogują się do serwisu internetowego CA24 eBank lub aplikacji CA24 Mobile, dostaną kupon o wartości 100 zł do Empiku. Promocja jest dostępna w placówkach, telefonicznie w Contact Center i przez formularz internetowy.

Zobacz: Getin Bank wprowadza kartę Mastercard dla fanów gry League of Legends

Z myślą o pasjonatach gier Credit Agricole wprowadził też 11 nowych wizerunków kart do konta. Obecnie bank oferuje już więc klientom prawie 100 wizerunków kart do wyboru. Do 30 listopada posiadacze Konta dla Ciebie GO! i MOVE! mogą bezpłatnie wyrobić kartę z dowolnym wizerunkiem.

Dodatkowo klienci, którzy skorzystają z promocji mogą liczyć na specjalne zniżki w Klubie Rabatowym: 10 proc. rabatu na biurka komputerowe w ULTRADESK, do 150 zł rabatu na wybrane laptopy oraz do 45 proc. rabatu na wybrane akcesoria dla graczy w RTV EURO AGD.

Dla klientów, którzy zdecydują się na założenie konta w placówce, bank wprowadził też możliwość rezerwowania terminu spotkania z doradcą przez platformę Booksy. Usługa jest obecnie dostępna w 108 placówkach Credit Agricole.

Zobacz:  460 zł premii od Credit Agricole dla abonentów nc+
Zobacz: Credit Agricole umożliwia zdalne otwieranie konta za pomocą aplikacji mobilnej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: infoWire.pl

Źródło tekstu: Credit Agricole