DAJ CYNK

460 zł premii od Credit Agricole dla abonentów nc+

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

ITI Neovision, operator platformy nc+, oraz Credit Agricole Bank Polska nawiązały współpracę. W jej ramach abonenci telewizji, Internetu oraz usług telefonicznych nc+ zyskają premię w banku.

Abonenci nc+ mogą liczyć nawet na 460 zł premii od Credit Agricole. Pierwsze 100 zł można otrzymać już po pierwszym miesiącu od otwarcia konta w tym banku, jeśli w miesiącu poprzedzającym zasilone one zostanie kwotą 1000 zł. Taki miesięczny wpływ, a także opłacanie abonamentu za nc+ z nowo otwartego rachunku, to możliwość uzyskania kolejnego benefitu. Credit Agricole zwraca klientowi co miesiąc 50% opłaty za rachunek nc+ (nie więcej niż 30 zł miesięcznie).

W promocyjnej ofercie można otworzyć jedno z dwóch kont Credit Agricole: Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie VIP. Klienci mogą bezpłatnie korzystać z pierwszego, jeśli poza regularnym zasilaniem konta w wysokości 1000 zł, raz w miesiącu zapłacą kartą lub BLIKIEM. Oznacza to, że abonenci nc+ poza premią promocyjną, mogą zyskać za darmo flagowe konto tego banku.

- Zależy nam, aby abonenci nc+ byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami i zostali na dłużej w Credit Agricole. Będziemy dbać o te relacje.

- powiedział Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole

Zobacz: Bank Millennium udostępnia nową wersję serwisu internetowego Millenet
Zobacz: NASA TV UHD to kolejny kanał w jakości 4K w ofercie nc+

Aby przystąpić do promocji przygotowanej przez obie firmy, trzeba kupić lub przedłużyć dowolny abonament w salonie nc+. Następnie trzeba odwiedzić dowolną placówkę bankową Credit Agricole i przy otwieraniu konta podać numer rachunku, na który należy przelewać pieniądze za abonament. Konto można również otworzyć telefonicznie lub korzystając ze strony internetowej.

- Stale rozwijamy ofertę z korzyścią dla naszych klientów, dlatego cieszymy się ze współpracy z bankiem Credit Agricole, dzięki której abonenci nc+ mogą zyskać dodatkowe benefity pieniężne i obniżyć opłaty za rachunek

- powiedział Artur Przybysz, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży i CRM platformy nc+

Promocyjna oferta jest dostępna do 31 lipca 2019 roku dla abonentów nc+, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie byli posiadaczami lub współposiadaczami konta w banku Credit Agricole. Więcej szczegółów można znaleźć na stronach ncplus.pl oraz www.credit-agricole.pl/ofertancplus.

Zobacz: Okno otwarte w telewizji Netii. Co zobaczymy za darmo w maju?
Zobacz: Netflix wprowadził rewelacyjną nowość. Takiego dźwięku nie ma nikt

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: nc+