DAJ CYNK

Telefon do 1000 zł - TOP10 na lipiec 2020

Dodane przez: Arkadiusz Bała (ArecaS)

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 297068

Telefon do 1000 zł lato 2020

Jaki jest najlepszy smartfon do 1000 zł? Jaki telefon wybrać? Na liście na lipiec jest całe mnóstwo mocnych nowości.

Kupić nowego smartfona czy pojechać na wakacje – przed takim dylematem latem może stanąć niejedna osoba. Nie oszukujmy się, wybór wcale nie jest łatwy. Na całe szczęście niekoniecznie trzeba wybierać. W sklepach nie brakuje stosunkowo niedrogich telefonów, po których zakupie powinno nam zostać w kieszeni parę złotych na wakacyjne szaleństwa.

Zobacz też: Telefon do 1500 zł - jaki smartfon wybrać? 10 modeli na czerwiec 2020

W naszym zestawieniu skupimy się na urządzeniach kosztujących do 1000 zł. W tej cenie nie dostaniemy niestety najwydajniejszych podzespołów czy aparatów mogących rywalizować z lustrzankami. Jak najbardziej jednak całkiem dobrze wyposażonego smartfona o przyzwoitej specyfikacji. Oczywiście pewnych kompromisów nie unikniemy, ale dobry telefon do 1000 zł spokojnie posłuży nam 2 lata, a nawet dłużej.

Tradycyjnie już pod uwagę bierzemy ceny w dużych, znanych sklepach, gdzie nie powinny nas czekać żadne niespodzianki związane z realizacją zamówienia oraz późniejszą reklamacją, natomiast górny pułap cenowy staramy się traktować elastycznie. Oznacza to, że jeśli dany model przekracza nieznacznie 1000 zł (o maksymalnie 5%), mimo wszystko ma szansę trafić do zestawienia, o ile podejrzewamy, że w niedalekiej przyszłości jego cena może się obniżyć.

Smartfony na liście poukładaliśmy w kolejności alfabetycznej, a decydowanie o tym, który z nich jest najlepszy, zostawiamy naszym Czytelnikom. Swój głos możecie oddać w załączonej ankiecie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu