DAJ CYNK

Triki z baterią. Banalne, a smartfon zmieni się nie do poznania

Bartek Grzankowski (Grzanka)

Poradniki

Triki z baterią. Banalne, a smartfon zmieni się nie do poznania

Powiadomienie o niskiej baterii to coś, co notorycznie spędza Ci sen z powiek? Zastanawiasz się jak oszczędzać baterię w smartfonie? Czas to zmienić. Zebraliśmy dla Was najlepsze rozwiązania, które pomogą wam przedłużyć czas pracy Waszego smartfonu.

Oszczędzanie na baterii nie jest potrzebne w czasach, gdy ładowarki są na co drugim rogu ulicy? Nic bardziej mylnego. Wystarczy wybrać się na dłuższą wyprawę poza miasto ze słabą baterią i kłopot gotowy. Ale brak gniazdka do ładowania lub powerbanku też nie musi przekreślać naszych planów.

Zaskocz znajomych

Ostatnio, gdy byłem ze znajomym na wycieczce, nie mógł on wyjść z podziwu, że mój telefon tak długo wytrzymuje na baterii. Oczywiście, spory wpływ na czas pracy ma naturalnie pojemność akumulatora. Ale my także możemy sprawić, że bateria w smartfonie będzie działać dłużej. Zerknijcie do naszego wideoporadnika i sami się przekonajcie, jak wiele można zdziałać!

Znaliście wszystkie te sztuczki? A jakie możecie polecić? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co warto dodać jeszcze do tej listy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne