DAJ CYNK

Xiaomi otwiera nowe salony Mi Store i odpala promocję na Black Friday. Voucher 200 zł przy zakupie Redmi Note 8T

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9619

Xiaomi otworzyło dziś dwa nowe salony Mi Store - w Rzeszowie i w Warszawie, zwiększając liczbę wszystkich swoich sklepów firmowych do czternastu. Odłożone zostało za to otwarcie salonu w Gdańsku. Byliśmy na warszawskim wydarzeniu, gdzie prezentowany był Mi Mix Alpha. 

Zobacz: Black Friday 2019 - śledź najlepsze promocje

Mi Store ulokowany na parterze warszawskiej Galerii Mokotów to już trzeci salon Xiaomi  w stolicy. Dwa pozostałe znajdują się w Centrum Handlowym Arkadia i w Galerii Młociny. Nowy punkt sprzedaży jest jednak szczególny, bo można w nim zobaczyć zjawiskowy smartfon Mi Mix Alpha. Niestety, fani marki nie mają co liczyć na to, że wezmą ten wyprzedzający trendy model do ręki i będą mogli sprawdzić jego działanie. Po krótkim pokazie prasowym urządzenie zostało zamknięte w gablotce na podobieństwo drogocennego dzieła sztuki. Trzeba przyznać, że nawet tam robi świetne wrażenie.

Otwarciu nowych salonów towarzyszą kolejne promocje. Fani marki, którzy tłumnie stawili się na otwarcie Mi Store, mogą kupić dziś w obniżonych cenach kilkanaście urządzeń Xiaomi, nie tylko topowe smartfony, ale także np. odkurzacz, czajnik czy szczoteczkę do zębów. Promocje potrwają do jutra (30 listopada), przy czym w salonie w Galerii Mokotów będzie z nich można skorzystać również 2 grudnia.

Jednak żeby skorzystać z obniżonych cen na produkty Xiaomi, nie trzeba szukać Mi Store - producent przygotował specjalną ofertę z okazji Black Friday. U wszystkich partnerów producenta można kupić telefony oraz inne urządzenia w obniżonych cenach:  

  • Redmi 7 w wersji 3GB/32GB – sugerowana cena 499 zł
  • Redmi Note 7 – sugerowana cena od 699 zł
  • Mi A3 w wersji 4GB/64GB – sugerowana cena 699 zł
  • Mi Electric Scooter – sugerowana cena 1399 zł

Specjalne ceny obowiązują do 2 grudnia 2019 r.

 Ponadto, tylko 29 listopada 2019 r., u wszystkich partnerów (również na mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl oraz w Mi Store), przy zakupie Redmi Note 8T w dowolnej specyfikacji klienci otrzymają voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na dowolny produkt w miejscu zakupu.

Zobacz: Xiaomi uruchamia w Polsce 30 punktów Mi Points
Zobacz: Wyniki Xiaomi za trzeci kwartał. Producent sprzedał 32,1 mln smartfonów i chwali się zyskami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu