DAJ CYNK

WitekT rzecznikiem UKE. Z Telepolis, przez Play do Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5012

Witold Tomaszewski nowy rzecznik UKE

Witold Tomaszewski, współzałożyciel i były redaktor naczelny TELEPOLIS.PL, zastąpił na stanowisku rzecznika Urzędu Komunikacji Elektronicznej Martina Stysiaka, który na początku września przeszedł do Play.

WitekT, czyli Witold Tomaszewski, był - razem z Marcinem Kozłowskim - współzałożycielem portalu TELEPOLIS.PL oraz jego wieloletnim redaktorem naczelnym. W marcu 2017 roku trafił do Play, gdzie zajmował się działaniami public affairs. Swoją przygodę z fioletowym operatorem zakończył po ponad 2,5 roku.

- Regulacje i harmonizacja norm pola elektromagnetycznego na ostatniej prostej, moja misja dobiega końca. Jutro mój ostatni dzień w PLAY. Dziękuję wszystkim za współpracę i ciekawe dyskusje!

- napisał wtedy na Facebooku Witold Tomaszewski

Kolejnym etapem kariery zawodowej Witka jest Urząd Komunikacji Elektronicznej. Były naczelny Telepolis będzie tam pełnił obowiązki rzecznika urzędu, przynajmniej do końca aukcji 5G.

Witold Tomaszewski zastąpił Martina Stysiaka, który na początku września zrezygnował z funkcji rzecznika prasowego UKE i objął stanowisko eksperta ds. public affairs w Play. Witek i Martin zamienili się więc miejscami, jak słusznie zauważyła Urszula Zielińska na Twitterze.

Zobacz: Witold Tomaszewski odchodzi z Play, Arkadiusz Dziermański z TELEPOLIS.PL
Zobacz: UKE: decyzja o terminie aukcji 5G jeszcze nie zapadła

Zapytaliśmy Witka, co go skłoniło do pracy w UKE. Oto, co nam odpowiedział:

Do pracy w UKE skłoniło mnie to, że jest to wyzwanie, szczególnie przez najbliższe kilka miesięcy. W Telepolis opisywałem rynek, w Play go tworzyłem w jakiejś małej części, a teraz będę patrzył, jak jest regulowany. Mam nadzieję, że da mi to fajny, kompleksowy obraz rynku, pomagający lepiej go rozumieć.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Witold Tomaszewski (Twitter), Play, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu