DAJ CYNK

Witold Tomaszewski odchodzi z Play, Arkadiusz Dziermański z TELEPOLIS.PL

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17142

Grudzień przynosi zmiany w polskim telko. Witold Tomaszewski odchodzi z Play, Arkadiusz Dziermański odchodzi z TELEPOLIS.PL.

Witold Tomaszewski odchodzi z Play

Przez wiele lat redaktor naczelny TELEPOLIS.PL (WitekT), a od końca marca 2017 roku pracownik P4. Po ponad 2,5 roku Witold Tomaszewski opuszcza szeregi fioletowego operatora. W sieci Play zajmował się działaniami public affairs.

W praktyce Witold zajmował się komunikacją ze społecznościami w tych najtrudniejszych sprawach - można powiedzieć, że na linii ognia. Spotykał się z protestującymi przeciwko budowie nadajników, jak i też edukował, czym tak właściwie są technologie wprowadzane przez operatora. Witek nie komentuje przyczyny odejścia z Play, ani też nie przekazał nam jeszcze jakie są jego dalsze plany. Wiemy natomiast, że póki co nie myśli o powrocie do mediów.

Regulacje i harmonizacja norm pola elektromagnetycznego na ostatniej prostej, moja misja dobiega końca. Jutro mój ostatni dzień w PLAY. Dziękuję wszystkim za współpracę i ciekawe dyskusje!

- napisał na swoim Facebooku Witold Tomaszewski

Arkadiusz Dziermański odchodzi z TELEPOLIS.PL

Arek Dziermański (orson_dzi) swój pierwszy news opublikował na TELEPOLIS.PL przeszło 5 lat temu, w lipcu 2014 roku. Wcześniej wspierał redakcję przy tworzeniu katalogu telefonów, jak i też aktywnie udzielał się na naszym forum - obecnie na liczniku ma przeszło 19 tys. komentarzy.

W ostatnim czasie Arek znany jest ze swojej krucjaty przeciwko organizacjom anty-5G. Z redakcji odchodzi w poszukiwaniu nowych wyzwań. Serdecznie dziękujemy za lata owocnej współpracy i życzymy dalszych sukcesów, z mniejszą tendencją do "robienia orsonów" ;-).

Arek do końca roku będzie nadal publikował na TELEPOLIS.PL większe artykuły, m.in. testy telefonów. Później jego miejsce w redakcji zajmie nowa osoba.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu