DAJ CYNK

UPC Polska startuje z 7. edycją programu Think Big dla przedsiębiorców

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3371

Pandemia COVID-19 zmieniła potrzeby konsumentów i stworzyła nowe wyzwania dla firm, przyspieszając cyfrową transformację w wielu branżach. Program Think Big: Think Digital skierowany jest do przedsiębiorców, którzy oferują rozwiązania pomagające małym i średnim firmom, a także indywidualnym przedsiębiorcom w pełni wykorzystać możliwości cyfrowe i rozwijać biznes w internecie, zwłaszcza w obliczu wyzwań spowodowanych pandemią COVID-19.  Zwycięzcy Think Big: Think Digital otrzymają szansę na pilotażowe wdrożenie swoich rozwiązań lub na ich rozwój, a także wsparcie marketingowe i współpracę z partnerami programu. Pula nagród finansowych wynosi 100 000 zł. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: Think Digital – innowacyjne rozwiązania, które pomagają firmom, a także indywidualnym przedsiębiorcom wykorzystać możliwości cyfrowego świata w nowej, post-pandemicznej rzeczywistości. Think Social – rozwiązania non-profit, które z wykorzystaniem nowych technologii, wspierają osoby indywidualne i społeczeństwo, pomagając walczyć z wykluczeniem. Think Transformation – najbardziej spektakularne przyspieszenia cyfrowej transformacji w korporacjach, generujące znaczny wzrost.  Oficjalny patronat nad programem objęły Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Cyfryzacji. Partnerami są m.in. fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju, UPC Biznes i Fundacją Digital Poland. Think Big: Think Digital - jak aplikować? Organizatorzy zapraszają do udziału indywidualnych przedsiębiorców, spółki z segmentu mikro oraz MŚP, a dodatkowo, w kategorii Think Social, stowarzyszenia i fundacje. Aby wziąć udział w konkursie, należy posiadać funkcjonujące i zweryfikowane rozwiązania w postaci produktów fizycznych, cyfrowych lub usług, bądź działające prototypy wymienionych powyżej rozwiązań, odpowiadające obszarom programu.  By zgłosić się do programu, należy w terminie do 4 września wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.thinkbig.upc.pl. W pierwszym etapie, jury wyłoni 18 rozwiązań (12 z kategorii Think Digital i 6 z kategorii Think Social). Następnie, do końca października, odbędzie się faza półfinałowa, w której efekcie zostanie wybranych 9 najlepszych projektów (6 z kategorii Think Digital i 3 z kategorii Think Social), które wezmą udział w finałach programu. Pula nagród finansowych tej edycji to 100 000 zł – zwycięzcy kategorii Think Digital i Think Social otrzymają po 50 000 zł oraz szansę na pilotażowe wdrożenie/rozwój swojego rozwiązania we współpracy z UPC Polska lub innym partnerem programu. UPC Polska, wspólnie z Fundacją Digital Poland, w kategorii Think Transformation przyzna również nagrodę korporacji, która odznaczyła się najbardziej spektakularnym przyspieszeniem transformacji cyfrowej.

UPC Polska razem z partnerami nagrodzi przedsiębiorców i innowatorów społecznych, którzy wykorzystując nowe technologie, tworzą rozwiązania wspierające firmy, społeczności i obywateli w czasach pandemii. Ta inicjatywa to już kolejna edycja programu Think Big, a jej hasłem jest tym razem Think Digital.

Pandemia COVID-19 zmieniła potrzeby konsumentów i stworzyła nowe wyzwania dla firm, przyspieszając cyfrową transformację w wielu branżach. Program Think Big: Think Digital  skierowany jest do przedsiębiorców, którzy oferują rozwiązania pomagające małym i średnim firmom w pełni wykorzystać możliwości cyfrowe i rozwijać biznes w internecie, zwłaszcza w obliczu wyzwań spowodowanych pandemią COVID-19. 

Zobacz: Work & Fun – nowa oferta w UPC Biznes

Zwycięzcy Think Big: Think Digital otrzymają szansę na pilotażowe wdrożenie swoich rozwiązań lub na ich rozwój, a także wsparcie marketingowe i współpracę z partnerami programu. Pula nagród finansowych wynosi 100 000 zł.

Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach:

 • Think Digital – innowacyjne rozwiązania, które pomagają firmom, a także indywidualnym przedsiębiorcom wykorzystać możliwości cyfrowego świata w nowej, post-pandemicznej rzeczywistości.
 • Think Social – rozwiązania non-profit, które z wykorzystaniem nowych technologii, wspierają osoby indywidualne i społeczeństwo, pomagając walczyć z wykluczeniem. 
 • Think Transformation – najbardziej spektakularne przyspieszenia cyfrowej transformacji w korporacjach, generujące znaczny wzrost. 

Oficjalny patronat nad programem objęły Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Cyfryzacji. Partnerami są m.in. fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju, UPC Biznes i Fundacją Digital Poland.

Zobacz: UPC Biznes dostarczy łącze 10 Gb/s na 26. Pol’and’Rock Festival

Think Big: Think Digital - jak aplikować?

Organizatorzy zapraszają do udziału indywidualnych przedsiębiorców, spółki z segmentu mikro oraz MŚP, a dodatkowo, w kategorii Think Social, stowarzyszenia i fundacje. Aby wziąć udział w konkursie, należy mieć funkcjonujące i zweryfikowane rozwiązania w postaci produktów fizycznych, cyfrowych lub usług, bądź działające prototypy wymienionych powyżej rozwiązań, odpowiadające obszarom programu. 

By zgłosić się do programu, należy w terminie do 4 września wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.thinkbig.upc.pl. W pierwszym etapie, jury wyłoni 18 rozwiązań (12 z kategorii Think Digital i 6 z kategorii Think Social).

Następnie, do końca października, odbędzie się faza półfinałowa, w której efekcie zostanie wybranych 9 najlepszych projektów (6 z kategorii Think Digital i 3 z kategorii Think Social), które wezmą udział w finałach programu.

Pula nagród finansowych tej edycji to 100 000 zł – zwycięzcy kategorii Think Digital i Think Social otrzymają po 50 000 zł oraz szansę na pilotażowe wdrożenie/rozwój swojego rozwiązania we współpracy z UPC Polska lub innym partnerem programu.

UPC Polska, wspólnie z Fundacją Digital Poland, w kategorii Think Transformation przyzna również nagrodę korporacji, która odznaczyła się najbardziej spektakularnym przyspieszeniem transformacji cyfrowej.

Zobacz: Think Big: Grow Smarter - UPC ogłasza półfinalistów swojego programu dla przedsiębiorców i innowatorów społecznych
Zobacz: UPC Polska rozszerza zasięg internetu 1 Gbps do 2,5 mln gospodarstw

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu