DAJ CYNK

UPC ma nowych dyrektorów. Firma wznacnia obszar marketingu i usług dla firm

19.11.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2484

Ważne 0

0

UPC Polska wzmacnia zespół zarządzający i powołuje Bogdana Bucurei na stanowisko CMO (dyrektora ds. marketingu). Z kolei Jerzy Gołębiowski – wieloletni członek zarządu odpowiedzialny za strategię firmy, obejmuje funkcję dyrektora B2B. Zmiany w strukturze UPC Polska weszły w życie 15 listopada.

Bogdan Bucurei jako CMO UPC Polska będzie odpowiedzialny za komunikację marketingową, zarządzanie wartością klienta, ofertę, produkty oraz badania rynkowe. Zanim dołączył do zespołu UPC Polska, pełnił w strukturach firmy funkcję Head of Customer Propositions and Content w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2010 roku dołączył do zespołu UPC Rumunia i był odpowiedzialny za obszar zarządzania produktem, zaś w 2015 roku został członkiem zarządu, obejmując stanowisko dyrektora ds. marketingu. Karierę w branży telekomunikacyjnej rozpoczął w 2001 roku, zdobywając doświadczenie w działach obsługi klienta i marketingu w takich firmach jak Vodafone oraz Telekom Romania.

Jako dyrektor B2B w UPC Polska Jerzy Gołębiowski przejmie odpowiedzialność za rozwój i dalszy wzrost wyników biznesowych w obszarze klientów biznesowych. Posiada szerokie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym, a od 2007 roku jest członkiem zarządu UPC Polska. W czasie swojej kariery w UPC obejmował stanowisko dyrektora ds. rozwoju UPC Polska i był odpowiedzialny za strategię, rozwój, fuzje oraz przejęcia firmy. Od niedawna przejął również funkcję dyrektora ds. rozwoju UPC w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zanim dołączył do UPC pracował w Netii i PricewaterhouseCoopers.

Bardzo się cieszę, że zarówno Bogdan Bucurei, jak i Jerzy Gołębiowski zgodzili się objąć nowe stanowiska w zespole kierowniczym. Wierzę, że ich wiedza oraz wieloletnie doświadczenie przyczynią się do wzrostu liczby klientów i dalszego podnoszenia ich satysfakcji oraz przyspieszą rozwój naszej firmy - powiedział Robert Redeleanu, prezes UPC Polska.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się