DAJ CYNK

T-Mobile rozdaje smartfony. Zasady są banalne

Mieszko Zagańczyk

Wydarzenia

T-Mobile rozdaje smartfony. Zasady są banalne

T-Mobile wprowadził pod koniec września dwa smartfony pod swoją własną marką T Phone. By dodatkowo przyciągnąć uwagę klientów, operator rusza z konkursem, w którym można zgarnąć za darmo lepiej wyposażony model T Phone Pro 5G. Co trzeba zrobić?

Jutro, 5 października, w T-Mobile rusza konkurs pod nazwą „Wygrana na piątkę”, który potrwa do 25 października. Zasady są dość proste, a nagroda jest bardzo kusząca – operator przyzna laureatom smartfony T Phone Pro 5G. Niestety, w zabawie mogą wziąć udział wyłącznie klienci T-Mobile, a zarazem użytkownicy aplikacji Mój T-Mobile

Zobacz: T-Mobile Polska odpala bombę. To powrót pomysłu sprzed dekady

Żeby przyłączyć się do konkursu, trzeba wykonać cztery kroki, choć tak naprawdę zadanie jest tylko jedno – należy się wykazać inwencją twórczą. 

Trzeba więc w aplikacji Mój T-Mobile:

  1. odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Opisz jaką niezwykłą umiejętność robisz na piątkę” za pomocą formularza konkursowego (w języku polskim, maksymalna liczba znaków ze spacjami 400),
  2. zaakceptować regulamin konkursu,
  3. podać swój numer MSISDN w sieci T-Mobile,
  4. wysłać zgłoszenie zawierające odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jak stanowi regulamin, 100 uczestników konkursu, którzy udzielą według komisji konkursowej najbardziej kreatywnej, najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe zostanie laureatami konkursu. A każdy z laureatów konkursu zostanie nagrodzony nagrodą w postaci urządzenia T Phone Pro 5G 6/128 GB w zestawie z etui i szkłem ochronnym o łącznej wartości 1399 zł brutto.

W konkursie mogą wziąć udział abonenci w taryfach T oraz Rodzina, abonenci oferty MIX w systemie Frii Mix oraz użytkownicy usług Na kartę w taryfach GO! i Frii.

T Phone Pro 5G to smartfon z ekranem IPS o przekątnej 6,82 cala i rozdzielczości HD+ (720 x 1640). Moc do pracy dostarcza mu układ MediaTek Dimensity 700 z modemem 5G zapewniającym pełne działanie w sieci T-Mobile. Głową sekcję fotograficzną tworzy układ aparatów 50 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix, a energię dostarcza akumulator 5000 mAh. Zaletą urządzenia jest czysty system operacyjny Android 12.

wrzesień 2022
214 g, 8.99 mm grubości
6 GB RAM
128 GB, microSD do 2000 GB
-
50 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix + 16 Mpix
6.82" - IPS LCD (720 x 1640 px, 263 ppi)
MediaTek Dimensity 700, 2,20 GHz
Android v.12.0
5000 mAh, USB-C

Zobacz: T-Mobile odświeża promocję „GB po doładowaniu” w taryfie GO!
Zobacz: T-Mobile: nowy wariant oferty z darmowym 1200 GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: T-Mobile, via: GSM Online

Przewiń w dół do następnego wpisu