DAJ CYNK

T-Mobile: nowy wariant oferty z darmowym 1200 GB

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile logo

T-Mobile nie ustaje w kuszeniu. Tym razem magentowy operator przedstawił nowy wariant oferty na kartę, który można podłączyć do promocji na darmowe 1200 GB. 

Promocję z 1200 GB internetu T-Mobile ogłosił w lutym 2022, dołączając ją do ofert na kartę w na taryfie GO! – „Bez Limitu L” i „Bez Limitu XL”. Później uzupełnił ją opcją „Bez Limitu L+UA” dla klientów z Ukrainy, a teraz T-Mobile wprowadza nowy wariant oferty na kartę, w którym też można otrzymać bonusowe 1200 GB – „Bez limitu L+”

W „Bez limitu L+” klienci cyklicznie co 30 dni za 35 zł otrzymają nielimitowane usługi telekomunikacyjne, dostęp do treści wideo oraz komunikatorów bez limitów danych, a do tego paczkę 15 GB i 20 GB po doładowaniu. Oferta łączy się z promocją 1200 GB za darmo przez rok, którą operator ponownie przedłuża.

Opcja „Bez limitu L+” to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a dodatkowo 15 GB internetu oraz 20 GB po doładowaniu. Klienci znajda również w pakiecie nielimitowany dostęp do komunikatorów (Viber, WhatsApp, Messenger) oraz treści wideo za sprawą usługi Supernet Video DVD

W aplikacji „Mój T-Mobile” użytkownicy wybierający tę ofertę mogą aktywować promocję, w ramach której otrzymają 1200 GB za darmo przez rok – pierwsze 100 GB w od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty „Bez limitu L+”.

Do tego zapasu internetu należy doliczyć gigabajty z promocji „GB po doładowaniu”, która działa od 1 października na nowych warunkach. W rezultacie, po zasileniu konta kwotą 35 zł, użytkownik zgarnie nie 15 GB jak dotychczas, a aż 20 GB do wykorzystania przez 30 dni.

Więcej informacji na temat nowych ofert można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl

Zobacz: T-Mobile na kartę: 1200 GB internetu przez rok za darmo
Zobacz: T-Mobile na kartę: 1200 GB przez rok za darmo dla klientów z Ukrainy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu