DAJ CYNK

T-Mobile na kartę: 1200 GB internetu przez rok za darmo

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile na kartę: 1200 GB internetu przez rok za darmo

T-Mobile rusza od dziś z nową ofertą na kartę, dzięki której użytkownicy taryfy GO! mogą otrzymać łącznie aż 1200 GB przez 365 dni w prezencie. W najlepszym wariancie wraz z dodatkowymi paczkami można mieć nawet 1560 GB do wykorzystania przez cały rok.

Od 7 lutego T-Mobile udostępnia wymagającym użytkownikom mobilnego internetu ofertę na kartę „Rok internetu za darmo”, z której można skorzystać w taryfie GO!. Promocję należy aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile”. Co dokładnie można zyskać?

T-Mobile na kartę 1200 GB internetu przez rok za darmo

T-Mobile: 1200 GB przez rok, czyli 100 GB co 30 dni.

Oferta „Rok internetu za darmo” obejmuje wszystkich użytkowników taryfy GO! – zarówno tych obecnych, jak i nowych, którzy korzystają z oferty „Bez Limitu L” lub „Bez Limitu XL”. Wystarczy, że aktywują oni promocję „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T‑Mobile.

Włączając tę promocję, klient T-Mobile na kartę otrzyma nawet 12 pakietów po 100 GB każdy: pierwszy od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty Bez limitu L za 30 zł lub Bez limitu XL za 39 zł

Z otrzymanego bonusu można korzystać przez 365 dni od przyznania pierwszego pakietu 100 GB. Niewykorzystane gigabajty z poprzedniego miesiąca kumulują się na koncie.

Można mieć w sumie 1560 GB lub nawet 1680 GB za darmo

Oferta Bez limitu L za 30 zł co 30 dni to:

  • 15 GB (+15 GB po doładowaniu za 30 zł) i nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i Supernet Video w jakości DVD. 

W połączeniu z promocją „Rok Internetu za darmo” użytkownik opcji Bez Limitu L może więc uzyskać łącznie 1560 GB do wykorzystania przez cały rok.

Można wybrać też ofertę Bez limitu XL za 39 zł co 30 dni to:

  • 20 GB (+20 GB po doładowaniu za 39 zł) z dostępem do 5G, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz Supernet Video w jakości HD. 

Łącząc tę liczbę gigabajtów z promocją 12 x 100 GB w akcji „Rok internetu za darmo”, klient otrzyma aż 1680 GB w skali roku.

Dostępna w obydwu ofertach L oraz XL usługa Supernet Video umożliwia oglądanie materiałów wideo bez utraty transferu danych w popularnych aplikacjach, takich jak np. YouTube, Netflix, Polsat Box GO czy Player.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rok-internetu.

Zobacz: T-Mobile: nielimitowany duet na walentynki. Dwie umowy taniej
Zobacz: T-Mobile i Heyah: dostaniesz 15 zł u Kolportera

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu