DAJ CYNK

Tablet Navitel T757 LTE i rejestrator Navitel DVR R600 do wygrania na TELEPOLIS.PL - przypominamy o konkursie

10.05.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6102

Ważne 1

0

Do 19 maja bieżącego roku czekamy na odpowiedzi na pytanie w naszym konkursie, w którym do wygrania są dwa urządzenia marki Navitel. Konkurs planujemy rozstrzygnąć do 22 maja.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Należy w komentarzu pod recenzją Navitela T757 LTE odpowiedzieć na pytanie, które z udostępnionych przez firmę Navitel urządzeń wybieramy i dlaczego. Do wyboru są:

  • Tablet Navitel T757 LTE (bohater niniejszej recenzji),
  • Rejestrator samochodowy Navitel DVR R600.

Na odpowiedzi czekamy wyłącznie pod tą recenzją: Test Navitel T757 LTE - niezła nawigacja samochodowa, słaby tablet [konkurs] 

Przypominamy również, że przy wyborze zwycięzców będziemy brać pod uwagę tylko odpowiedzi udzielone przez zalogowanych Czytelników TELEPOLIS.PL.

Każdemu uczestnikowi zabawy przysługuje jedno zgłoszenie. Na Wasze wybory i argumenty czekamy do 19 maja. Najciekawsze pomysły z obu kategorii wyłonione zostaną drogą redakcyjnego głosowania. Zwycięzców wskażemy w komentarzu pod recenzją do 22 maja. Nagrody zostaną wysłane na wskazane przez zwycięzców krajowe adresy bezpośrednio przez Navitel Polska, sponsora nagród.

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu