DAJ CYNK

Tablet Navitel T757 LTE i rejestrator Navitel DVR R600 do wygrania na TELEPOLIS.PL - przypominamy o konkursie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6187

Do 19 maja bieżącego roku czekamy na odpowiedzi na pytanie w naszym konkursie, w którym do wygrania są dwa urządzenia marki Navitel. Konkurs planujemy rozstrzygnąć do 22 maja.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Należy w komentarzu pod recenzją Navitela T757 LTE odpowiedzieć na pytanie, które z udostępnionych przez firmę Navitel urządzeń wybieramy i dlaczego. Do wyboru są:

  • Tablet Navitel T757 LTE (bohater niniejszej recenzji),
  • Rejestrator samochodowy Navitel DVR R600.

Na odpowiedzi czekamy wyłącznie pod tą recenzją: Test Navitel T757 LTE - niezła nawigacja samochodowa, słaby tablet [konkurs] 

Przypominamy również, że przy wyborze zwycięzców będziemy brać pod uwagę tylko odpowiedzi udzielone przez zalogowanych Czytelników TELEPOLIS.PL.

Każdemu uczestnikowi zabawy przysługuje jedno zgłoszenie. Na Wasze wybory i argumenty czekamy do 19 maja. Najciekawsze pomysły z obu kategorii wyłonione zostaną drogą redakcyjnego głosowania. Zwycięzców wskażemy w komentarzu pod recenzją do 22 maja. Nagrody zostaną wysłane na wskazane przez zwycięzców krajowe adresy bezpośrednio przez Navitel Polska, sponsora nagród.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu