DAJ CYNK

T-Mobile dostarczy ponad 5900 kart SIM. Zdobył prestiżowy kontrakt

Mieszko Zagańczyk

Wydarzenia

T-Mobile może się pochwalić kolejnym dużym kontraktem. Operator zawarł umowę na usługi dla grupy MS Galleon, należącej do największego polskiego inwestora Michała Sołowowa. Magentowi dostarczą karty SIM i zadba o cyberbezpieczeństwo.

T-Mobile poinformował o zawarciu nowego porozumienia o współpracę z grupą MS Galleon, jedną z największych grup kapitałowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Należący do biznesmena Michała Sołowowa holding skupia kilkadziesiąt spółek, w tym takich marek jak m.in. Synthos, Cersanit, Komfort, Barlinek czy North Fish.

T-Mobile dostarczy grupie MS Galleon rozwiązania z zakresu telefonii mobilnej oraz cyberbezpieczeństwa. Zawarte pomiędzy spółkami kontrakty obejmują usługi świadczone dla wszystkich polskich i zagranicznych spółek Grupy.

Grupa MS Galleon skupia ponad 30 przedsiębiorstw. Należy do nich m.in. Synthos – największy producent polistyrenu ekspandowanego oraz kauczuku syntetycznego w Europie. W skład Grupy wchodzą również dobrze znane na polskim rynku Cersanit, Komfort, Homla, Barlinek i wiele innych spółek. 

W ramach współpracy T-Mobile obsłuży powyżej 5900 kart SIM ze wszystkich spółek MS Galleon. Operator zajmie się także wzmocnieniem sygnału w placówkach grupy w Polsce oraz za granicą. Dodatkowo umowa objęła świadczenie zaawansowanej usługi z obszaru cyberbezpieczeństwa – Security Operations Center dla 15 spółek wchodzących w skład MS Galleon.

Jak przekonuje T-Mobile Polska, nowy partner biznesowy, wybierając ofertę operatora, brał między innymi pod uwagę kompleksowość oferty – nie tylko usług mobilnych, ale również rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT.

Jako T-Mobile mamy wypracowane wysokie kompetencje w sferze cyberbezpieczeństwa, silny zespół ekspertów z rynku lokalnego oraz europejskiego. Bezwzględnie posiadamy zaawansowane, sprawdzone i referencyjne zaplecze technologiczne całego Security Operations Center

 – przekonuje Urszula Kruczek, Enterprise Sales Director w T-Mobile Polska.

Zobacz: T-Mobile najlepszy. Dostarczy usługi dla polskiego MSZ
Zobacz: Spółka Orange i T-Mobile kasuje wykrzyknik. Idzie nowe

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: T-Mobile Polska