DAJ CYNK

Smart Car - bezpieczna i inteligentna podróż w usłudze T-Mobile

19.12.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5048

Ważne 0

0

T-Mobile zaproponował swoim klientom usługę Smart Car, pozwoli ona na monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pojazdu, kontroli jego lokalizacji i tempa poruszania się.

W czym dokładnie pomoże Smart Car? Użytkownik otrzyma szereg przydatnych wskazówek, zostanie zaalarmowany, gdy zostanie przekroczona dozwolona prędkość lub opuszczona wyznaczona strefa. Jak to działa? Na Smart Car składa się aplikacja T‑Mobile Tracker oraz urządzenie wyposażone w kartę Micro SIM, podłączanego do gniazdka OBD-II (On Board Diagnostics, mają go wszystkie samochody wyprodukowane po 2001 r.). Sprzęt ma GPS i Wi-Fi.

Cena za urządzenie wynosi 1 zł, regularny abonament miesięczny - 40 zł, co obejmuje koszty sprzętu, korzystania z aplikacji i 10 GB danych. Umowa podpisywana jest na 2 lata. Dodatkowo istnieje możliwość aktywowania usługi Supernet Video DVD za 5 złotych miesięcznie. Dla pierwszych klientów cena abonamentu wynosić będzie 29,99 zł przez całość trwania umowy. Trzeba jednak zawrzeć umowę do marca 2019 roku.

Źródło tekstu: t-mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się