DAJ CYNK

Plus pudruje salony. Nie poznasz ich

Mieszko Zagańczyk

Wydarzenia

Plus pudruje salony. Nie poznasz ich

Salony Plusa i Polsat Box przechodzą metamorfozę. Nowy wygląd zyskało przeszło 170 punktów sprzedaży, a klienci mają się w nich poczuć jak w domu.

Salony Plusa i Polsat Box w całej Polsce przechodzą zmianę wizualizacji. Nowy wystrój wnętrza zyskało już ponad 170 punktów sprzedaży, stając się bardziej przestronnymi showroomami obu marek. Jak wyjaśnia operator, w przearanżowanych obiektach klienci mogą się poczuć jak w domu, bardziej swobodnie.

W każdym z salonów klienci mogą przetestować sprzęt i zapoznać się z usługami oferowanymi przez operatora, umieszczonymi na specjalnych ściankach: smartfonami, akcesoriami, słuchawkami czy zegarkami, a także ofertą internetu, telewizji, SmartDOM i na kartę. W wybranych lokalizacjach można także bliżej przyjrzeć się produktom Apple

W centralnym punkcie wybranych salonów pojawiły się dodatkowo stoły z najnowszymi sprzętowymi hitami. Operator przekonuje, że taka forma prezentacji pozwoli klientom szybko zapoznać się z aktualnymi nowościami i promocjami. 

Wszystko to sprawia, że klient doświadcza efektu immersji – od wejścia zanurza się w świecie oferty Plusa i Polsat Box, od telekomunikacji, poprzez content, rozrywkę, aż po najnowsze technologie sprzętowe

- opisuje Plus swoje nowe salony,

Wnętrza punktów w nowej odsłonie stały się także bardziej scyfryzowane. Podczas zawierania umów można złożyć e-podpisy zamiast tych standardowych, na odwiedzających czekają także ulotki i katalogi, które można pobrać na telefon poprzez kod QR

Operator podkreśla, że jednym z głównych kryteriów wyboru form ekspozycji jest również energooszczędność wykorzystanych elementów aranżacji. 

To pierwszy etap zmian wizualizacji salonów Plusa i Polsat Box, które w 2024 r. obejmą kolejne punkty sprzedaży w całej Polsce. 

Zobacz: Netia ma nowe logo. Bardziej pasuje do Grupy Polsat Plus
Zobacz: Kup smartfon w Plusie i zapłać dopiero za 6 miesięcy. Tak działają wakacje od rat

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Plus

Źródło tekstu: Plus