DAJ CYNK

Play zaprasza na festiwalowe, fioletowe błoto

Mieszko Zagańczyk

Wydarzenia

Sieć Play już po raz ósmy zagości na Pol’and’Rock Festival, czyli wydarzeniu organizowanym przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy od 1995 roku. Podobnie jak podczas poprzednich edycji – także i tym razem Play przygotuje dla wszystkich uczestników specjalną strefę. W tym roku strefę nazwano „Play Mudness”, co jest nawiązaniem  do nieodłącznego elementu festiwalu. Główną atrakcją strefy będzie specjalnie przygotowany basen, wypełniony fioletowym błotem. 

Jak przekonuje operator, akcja ta ma wyjątkowy charakter, ponieważ odwraca znaczenie „obrzucania się błotem”. Dzięki niemu w strefie mają występować wyłącznie pozytywne emocje, dobra energia oraz przyjacielska atmosfera - wszystko to zgodnie z ideą #playpositive. 

Zobacz: Czerwcowe wyniki speedtestu. T-Mobile i Play najszybsze w połączeniach mobilnych, Inea lideruje w rankingu łączy stacjonarnych
Zobacz: Play i Vectra potwierdzają współpracę. Światłowód w Play już w 2020 roku

Oprócz błotnego basenu na uczestników czekają zjeżdżalnia wodna, strefa do ładowania smartfonów oraz niezbędne gadżety dla każdego uczestnika festiwalu. Wszyscy chętni będą mogli też porzucać frisbee w błocie oraz przeciągać linę.

Na miejscu pojawią się youtuberzey – Red Lipstick Monster, Rezi oraz Człowiek Warga. Obecność na Festiwalu Pol’and’Rock to niepowtarzalna okazja, aby zrobić sobie z nimi zdjęcie, dostać autograf czy zamienić kilka słów. Yotuberzy będą również brać udział we wszystkich aktywnościach w strefie Play Mudness. Z kolei wieczorami strefa Play będzie się zamieniać w miejsce wspólnych imprez.

Zobacz: Play uruchamia sieć 5G w Toruniu
Zobacz: [Aktualizacja] Na stadionie Legii ruszy sieć 5G

Play przygotował dla wszystkich fanów mediów społecznościowych dodatkowe atrakcje – dedykowaną nakładkę AR do Messengera, która umożliwia wirtualne obrzucenie się błotem w grupie do 5 osób oraz nakładkę na zdjęcie profilowe na Facebooku. Można je znaleźć, wpisując w wyszukiwarce nakładek „Play Mudness”. Z kolei na użytkowników Instagrama czekają Mudoji – dedykowane gify, które można dodawać do InstaStories. Dostęp do nich można uzyskać, wpisując „playmudness”.

Wszyscy chętni mogą zapisać się do oficjalnego wydarzenia #playmudness „Tego lata wytaplam się w fioletowym błocie na Pol’and’Rock!” na Facebooku,

Festiwal Pol’and’Rock Festival będzie odbywał się w dniach od 1 do 3 sierpnia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: PLAY