DAJ CYNK

PGE sprzedaje Exatel za 368,5 mln zł

29.03.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3661

Ważne 2

3

PGE sprzedał 100% akcji Exatelu na rzecz Skarbu Państwa.



PGE sprzedał 100% akcji Exatelu na rzecz Skarbu Państwa. Łączna wartość transakcji wyniosła 368,5 mln zł.

Exatel to polski operator, który świadczy usługi dla biznesu i administracji publicznej. Łączna długość sieci światłowodowej operatora to ok 20 tys. kilometrów.

Źródło tekstu: bankier.pl

Tagi: Exatel
Komentarze
Zaloguj się
9. ~kroll
0

2017-03-30 09:20:03

5. Racja, Po raz pierwszy stwierdzę to jasno, Portal oparty o newsy nie ma racji bytu. Bez treści analitycznych to tylko piaskownica dla nastolatków. Szkoda , bo tyle lat była to strona startowa dla mojej przeglądarki.

Odpowiedz

8. ~
1

2017-03-30 07:50:17

@7, to żadna tajemnica, wygrali przetarg więc obsługują. Obsługują i budują też infrastrukturę krytyczną MON. Niedługo będą obsługiwać Nadleśnictwa Lasów Państwowych.Bardziej ciekawe jest czy będzie realizowany pomysł Narodowego Operatora Strategicznego czy może jest inny plan? O tym można zrobić ciekawy artykuł a chociażby podać więcej informacji w newsie niż 2 zdania.

Odpowiedz

7. ~
1

2017-03-30 07:24:18

"Exatel obsługuje Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, policję, sieć 112. Naszymi klientami są też prawie wszystkie służby specjalne w Polsce"

Odpowiedz

6. ~@5
0

2017-03-30 06:42:14

Niestety ale tutaj potrafią głównie wklejać komunikaty prasowe od operatorów, szczególnie od Play, który to operator lubi się chwalić najmniej istotnymi zmianami.Redaktorów branżowych z prawdziwego zdarzenia tutaj nie ma więc kto ma to pisać? Przy newsie o Exatel trzeba by zgłębić temat i dysponować pewną wiedzą w temacie a kto taką posiada na Telepolis, komu zechce się poczytać o historii tej firmy czy omówić pewne scenariusze związane z jej przyszłością ?

Odpowiedz

5. ~Marcin
2

2017-03-30 01:07:33

Wszedłem na Telepolis bo liczyłem, że gdzie jak gdzie ale tutaj ta informacja będzie pogłębiona i podrążycie, czy oznacza to kolejną drogą zabawkę dla szalonego Antka czy kryje się za tym coś innego. Ale chyba przy takich branżowych informacjach brak Witka będzie szczególnie dotkliwy! Ale może napisałby on coś gościnnie na ten temat korzystając ze swojej branżowej wiedzy i kontaktów?

Odpowiedz

3. ~
2

2017-03-29 22:23:17

I tym sposobem wykorzystano w całości budżet MON, bo kasiore trzeba było wydać do końca marca. A to, że nie ma śmigłowców, samolotów średniego zasięgu, jednorazowych pocisków przeciwpancernych itd. to drobiazg.

Odpowiedz

2. ~Maq
0

2017-03-29 20:43:22

Tak, Macierewicz był nawet przy podpisaniu umowy.

Odpowiedz

1. ~
0

2017-03-29 17:13:17

Czyzby mialo sie potwierdzic ze wejdzie w sklad zbrojeniowki?

Odpowiedz