DAJ CYNK

Pajacyki, czyli złe moce wokół nadajnika

23.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5386

Ważne 10

1

Mieszkańcy konińskiego osiedla "są zaniepokojeni", bo w ich okolicy Play buduje kolejny już nadajnik.Mieszkańcy konińskiego osiedla "są zaniepokojeni", bo w ich okolicy Play buduje kolejny już nadajnik.

Artykuł zamieszczony na portalu Wielkopolski Wschodniej, to jedna wielka kopalnia złotych cytatów.

Moce się kumulują. Voldemort nadchodzi...

Operator zapewniał nas, że nie powinny się tu kumulować te moce, ale słowo "nie powinny" trochę daje nam do myślenia. Przez miniony rok trochę się dowiedzieliśmy na temat promieniowania z takich stacji bazowych i jesteśmy zaniepokojeni.

Operatorzy powinni bardziej uważać na słowa, bo jak widać - wszystko co powiedzą, może zostać użyte przeciwko nim. Swoją drogą, kłaniają się tutaj szkolenia dla konsultantów. Nie ma może, powinno, tak mi się wydaje, raczej tak, tylko zdecydowanie oczywiście, tak, jak najbardziej. Warto czasem do nich wrócić.

Nie działa, ale już szkodzi

Już odczuwamy skutki tych przekaźników. Jest to bezsenność, wzmożone bóle głowy, migreny, apatia, niepokój wewnętrzny. Wszystko to, czego kiedyś nie było - mówi jedna z mieszkanek Laskówca.

A teraz wyobraźmy sobie co się stanie, jak Play ten nadajnik uruchomi...

Play jak zdarta płyta

Stacje są stawiane tam, gdzie są potrzebne mieszkańcom, którzy jej używają. Podobnie jest z budową nowych dróg - mieszkańcy nie zawsze chcą je mieć blisko domów, ale chcieliby mieć dobry dojazd do swoich posesji (...) W tym miejscu jest bardzo dużo naszych klientów, którzy zużywają coraz więcej transmisji danych. Rozbudowa sieci jest potrzebna, abyśmy mogli zapewnić im wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne - komentuje sprawę Witold Tomaszewski z Play.

Politycy za protestującymi, w końcu to darmowa promocja

Nie słyszałem do tej pory o takich zjawiskach, ale ta sprawa motywuje mnie do tego, żeby wystosować pismo do Ministra Środowiska, żeby pomyślał co z tą kwestią zrobić - mówi Ryszard Bartosik, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Myślę, że potrzeba byłaby zmiany przepisów dotyczących kontroli. Niedawno mieliśmy podobny problem z wysypiskami śmieci i kontrolowaniem ich. Udało się to zmienić. Tu trzeba iść w tym samym kierunku. Zaangażuję się w tą sprawę - dodaje parlamentarzysta.

Czyli - nie mam pojęcia o co chodzi, ale się zaangażuje! Tylko co ma wysypisko śmieci do nadajnika sieci telekomunikacyjnej?

Źródło zdjęć: pixabay, wł

Źródło tekstu: Portal Wielkopolski Wschodniej, wł

Komentarze
Zaloguj się