DAJ CYNK

Orange Warsaw Festival znów przełożony – na przyszły rok

Mieszko Zagańczyk

Wydarzenia

Orange Warsaw Festival znów przełożony – na przyszły rok

Po pierwszym przełożeniu miał się odbyć w czerwcu bieżącego roku, ale sytuacja pandemiczna nie pozwala na organizację tak wielkiego wydarzenia. Orange Warsaw Festival został ponownie przełożony, na 3-4 czerwca 2022. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin.

Rok temu, po wybuchu pandemii, wszystkie duże imprezy w Polsce i na świecie były odwoływane lub przesuwane na inne, odległe termin. Planowana na 2020 rok kolejna edycja wydarzenia Orange Warsaw Festival została przełożona wówczas na rok bieżący – miała się odbyć 4-5 czerwca. Podobny los dotyczył Open'era. Wtedy chyba wszyscy liczyli na to, że kilkanaście miesięcy wystarczy, by sytuacja unormowała się, a zagrożenie minęło.  

Zobacz: Orange odwołuje festiwale. Nie będzie Open'era i Orange Warsaw Festival

Tak się jednak nie stało. W związku z tym organizatorzy festiwalu podali oficjalną informację, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, festiwal w planowanym terminie nie odbędzie się. 

Zobacz: Orange daje 3 GB Internetu po meczu z Andorą

Kiedy Orange Warsaw Festival?

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin. 

Na pocieszenie pozostaje wiadomość, że artyści – Tyler, The Creator oraz formacja BROCKHAMPTON – już potwierdzili swój udział w festiwalu w nowym terminie roku 2022. Ponadto na imprezie pojawi się wielu nowych artystów, których Orange będzie ogłaszać w nadchodzących miesiącach. 

To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji – ale Orange zapowiada, że przyszłoroczna edycja będzie „epicka”

Zobacz: Orange Warsaw Festival: 15% zniżki na bilety dla klientów Orange

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Blog Orange Polska