DAJ CYNK

Orange odwołuje festiwale. Nie będzie Open'era i Orange Warsaw Festival

Anna Rymsza

Rozrywka

Orange Warsaw Festival

Zagrożenie koronawirusem nie słabnie, więc lato 2020 minie nam pod znakiem braku festiwali. Do listy odwołanych plenerowych imprez muzycznych możemy dopisać Open'er Powered by Orange i Orange Warsaw Festival.

Lato bez Open'era, Orange Warsaw Festival i błota

Orange Warsaw Festival miał się odbyć w czerwcu. 17 kwietnia organizatorzy poinformowali jednak, że termin najbliższego festiwalu to 4-5 czerwca 2021 roku.

Już dziś wiemy, że najbliższy Orange Warsaw Festival otworzy koncert BROCKHAMPTON – międzynarodowej formacji hip-hopowej. W 2021 roku będziemy mogli zobaczyć wielu wykonawców, którzy mieli pojawić się w 2020. Co ważne, jeśli już ktoś ma bilet na Orange Warsaw Festival, może odzyskać pieniądze, a może też zachować bilet do przyszłego roku i w ten sposób wesprzeć finansowo inicjatywę. Na osoby, które się zdecydują na ten krok, czekają zniżki i vouchery.

Zobacz: Orange obiecuje lepsze działanie swojej sieci na festiwalu Pol’and’Rock 2019
Zobacz: Play zaprasza na festiwalowe, fioletowe błoto

Czeka nas pierwsze lato bez Open'era od 2002 roku. Kolejny termin został wyznaczony na dni 30.06-03.07 2021.

Osoby, które kupiły już bilet na festiwal w Gdyni, również nie będą stratne. Obowiązywać będą podobne zasady, co w przypadku biletów na Orange Warsaw Festival. Jeśli zdecydujesz się zachować bilet, masz zagwarantowany udział w Open'erze 2021 w promocyjnej cenie. Sprzedaż biletów na kolejną edycję ruszy już 1 lipca, nie będzie jednak biletów Early Bid.

Odwołany został także darmowy festiwal Pol'and'Rock, wspierany przez Play i wiele innych imprez. Minie sporo czasu, zanim ten rynek wróci do siebie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange Warsaw Festival

Źródło tekstu: Orange, wł.