DAJ CYNK

Orange odwołuje festiwale. Nie będzie Open'era i Orange Warsaw Festival

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 5392

Orange Warsaw Festival

Zagrożenie koronawirusem nie słabnie, więc lato 2020 minie nam pod znakiem braku festiwali. Do listy odwołanych plenerowych imprez muzycznych możemy dopisać Open'er Powered by Orange i Orange Warsaw Festival.

Lato bez Open'era, Orange Warsaw Festival i błota

Orange Warsaw Festival miał się odbyć w czerwcu. 17 kwietnia organizatorzy poinformowali jednak, że termin najbliższego festiwalu to 4-5 czerwca 2021 roku.

Już dziś wiemy, że najbliższy Orange Warsaw Festival otworzy koncert BROCKHAMPTON – międzynarodowej formacji hip-hopowej. W 2021 roku będziemy mogli zobaczyć wielu wykonawców, którzy mieli pojawić się w 2020. Co ważne, jeśli już ktoś ma bilet na Orange Warsaw Festival, może odzyskać pieniądze, a może też zachować bilet do przyszłego roku i w ten sposób wesprzeć finansowo inicjatywę. Na osoby, które się zdecydują na ten krok, czekają zniżki i vouchery.

Zobacz: Orange obiecuje lepsze działanie swojej sieci na festiwalu Pol’and’Rock 2019
Zobacz: Play zaprasza na festiwalowe, fioletowe błoto

Czeka nas pierwsze lato bez Open'era od 2002 roku. Kolejny termin został wyznaczony na dni 30.06-03.07 2021.

Osoby, które kupiły już bilet na festiwal w Gdyni, również nie będą stratne. Obowiązywać będą podobne zasady, co w przypadku biletów na Orange Warsaw Festival. Jeśli zdecydujesz się zachować bilet, masz zagwarantowany udział w Open'erze 2021 w promocyjnej cenie. Sprzedaż biletów na kolejną edycję ruszy już 1 lipca, nie będzie jednak biletów Early Bid.

Odwołany został także darmowy festiwal Pol'and'Rock, wspierany przez Play i wiele innych imprez. Minie sporo czasu, zanim ten rynek wróci do siebie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange Warsaw Festival

Źródło tekstu: Orange, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu