DAJ CYNK

Oppo I Deutsche Telekom chcą wspólnie przyspieszyć wdrażanie sieci 5G w Europie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3434

Oppo Deutsche Telekom sieci 5G w Europie

Oppo i Deutsche Telekom tworzą strategiczne partnerstwo, by przyspieszyć wdrożenia sieci 5G na europejskich rynkach.

Oppo, globalny producent urządzeń mobilnych, nawiązał strategiczną współpracę z jednym z wiodącym operatorem usług telekomunikacyjnych w Europie, Deutsche Telekom, który w Polsce działa pod marką T-Mobile. W wyniku podjętej inicjatywy, smartfony 5G z najnowszej serii Reno4 będzie można znaleźć w ofercie Deutsche Telekom w Niemczech, Holandii i Polsce jeszcze w październiku 2020 roku, a w przyszłości również na innych rynkach. Współpraca z operatorem to część strategicznego planu rozwoju Oppo, który zakłada zwiększanie obecności marki w Europie.

Zobacz: Oppo Reno4 już w Polsce: jeden szybki, jeden sprytny i jeden tani
Zobacz: Wycieka specyfikacja Oppo A15

- Europa miała zawsze strategiczne znaczenie dla Oppo, to kluczowy rynek branży smartfonowej. W tym roku podjęliśmy też decyzję o otwarciu naszej zachodnioeuropejskiej siedziby w Dusseldorfie, skąd będziemy usprawniać i doskonalić działania na lokalnym rynku.

- powiedział Alen Wu, Vice President and President of Global Sales w Oppo

- Wykorzystując nasze doświadczenie w obszarze technologii 5G i innowacyjnych rozwiązań dla smartfonów, dokładamy wszelkich starań, aby pogłębiać relacje z największymi operatorami usług telekomunikacyjnych, jak Deutsche Telekom, i dążymy do tego, aby w erze sieci 5G konsumenci europejscy sięgali w pierwszej kolejności właśnie po urządzenia Oppo. Łącząc nasze nowoczesne produkty i usługi z potencjałem, jaki oferuje jedna z najlepszych sieci w Europie, zbudujemy niezwykłą wartość dla użytkowników.

- dodał Alen Wu, Vice President and President of Global Sales w Oppo

- Deutsche Telekom jest liderem w obszarze aktywnego wdrażania sieci 5G w Europie, a naszym celem jest zagwarantowanie klientom najwyższej jakości usług i świetnych parametrów działania. Pozycjonowanie Oppo na rynku oraz dążenie do osiągnięcia statusu marki premium w swoim założeniu są zbieżne ze strategią Deutsche Telekom. Aby mocnym akcentem rozpocząć nawiązaną współpracę, wprowadzamy do oferty urządzenia OPPO z serii Reno4, które zapewniają szereg najwyższej jakości rozwiązań, takich jak ultranocne wideo, modne wzornictwo, technologia szybkiego ładowania 65 W SuperVOOC, łączność 5G i system ColorOS. Wszystkie one tworzą produkt wyjątkowo praktyczny i niezawodny, oferujący doskonałą wartość dla klientów. Wierzymy, że w wyniku współpracy z OPPO na rynku europejskim zadebiutują innowacyjne urządzenia i usługi, a nasi klienci będą mogli z nich czerpać liczne korzyści.

- powiedział Sean Seaton, Senior Vice President w Deutsche Telekom

Europa wchodzi w erę 5G

Europa jest dojrzałym i zorientowanym na wysoką jakość rynkiem urządzeń mobilnych, na którym kluczową rolę ogrywają operatorzy telekomunikacyjni, tacy jak Deutsche Telekom. Jak podaje raport European 5G Observatory Quarterly Report 8, szacuje się, że wraz z postępującym dynamicznie procesem wdrożenia technologii, do 2021 roku 99% gospodarstw domowych w każdym z krajów Starego Kontynentu będzie miało dostęp do niezawodnych usług komunikacyjnych i przesyłu danych. Oppo wychodzi naprzeciw szansom i wyzwaniom ery 5G między innymi właśnie poprzez współpracę z Deutsche Telekom, która może pomóc marce w promowaniu własnych technologii, produktów i wzornictwa wśród europejskich konsumentów, a przez to również we wzmacnianiu rozpoznawalności w Europie.

Zobacz: T-Mobile Go! - nowa oferta na kartę
Zobacz: Networks! testuje sprzęt sieciowy Samsunga dla Orange i T-Mobile

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Oppo

Przewiń w dół do następnego wpisu