DAJ CYNK

Nowości w Orange - na gorąco z konferencji

09.11.2005

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13107

Ważne 1

0

Na dzisiejszej konferencji w Klubie Foksal Orange zaprezentował nowe oferty świąteczne. TELEPOLIS.PL przesyła najważniejsze informacje prosto z trwającej prezentacji.

Na dzisiejszej konferencji w Klubie Foksal Orange zaprezentował nowe oferty świąteczne. TELEPOLIS.PL przesyła najważniejsze informacje prosto z trwającej prezentacji.

Oferta dla biznesu - Witaj w Orange dla Firm – pierwszy abonament za 1 zł.

Orange wprowadza UMTS. Na początku w 4 miastach oprócz Warszawy, gdzie sieć już działa: Gdańsk, Katowice, Kraków i Poznań, na razie głównie w centrum. Dotychczasowa oferta Business Everywhere EDGE/WLAN za 99 zł zostanie poszerzona o UMTS.

W ofercie po raz pierwszy pojawia się karta PCMCIA GlobeTrotter 3G/EDGE/GPRS/WLAN. Polska jest pierwszym krajem, w którym jest ta karta dostępna. Dostępne będą też urządzenia z Windows Mobile - SPV M3000.

Oferta świąteczna dla klientów indywidualnych wchodzi w przyszłym tygodniu.

Oferta Świąteczna dla klientów indywidualnych:
darmowe rozmowy w Twoim planie, prawdopodonie połączenie z 1 numerem, rozmowy za darmo przez 6 miesięcy dla nowych klientów,
użytkownicy usługi Twój Mix otrzymają 100% więcej tego co zakupili do wykorzystania w sieci Orange (połączenia głosowe, SMS, MMS),
dla wszystkich abonentów: Pakiet FOTO za 5 zł miesięcznie do końca stycznia: 500 SMS lub 250 MMS do sieci Orange (aktywacja do końca roku, wykorzystanie do końca stycznia).

W ofercie pojawią się też telefony z Orange Menu, m.in. Motorola V360, Samsung SGH-D600, SPV M3000. Bez Orange Menu pojawią się też Alcatel OT-E256 oraz Nokia 6030. Orange chce mieć najbardziej wyselekcjonowaną paletę telefonów.

W Orange GO:
Darmowe rozmowy – 1 darmowy numer w sieci Orange (numer można zmieniać) za 15 zł miesięcznie do końca stycznia z wyłączeniem 24. i 31 grudnia oraz 1. stycznia,
Starter za 9 zł,
Siemens A70 w cenie 199 zł.

W ofercie POP
Na święta Eksta Bonus na doładowania – 30% więcej jeśli doładowanie nastąpiło do 25 dni od ostatniego doładowania.

TELEPOLIS.PL zapytało także o sprawy problemów z funkcjonowaniem sklepu internetowego Orange. Orange przeprasza za problemy z działaniem swojego sklepu. Zapewnia, że stara się jak najszybciej poprawić niedoskonałości. Zapewnia jednoczenie, że całość ma działać w pełni automatycznie na każdym etapie obsługi zamówienia.

Na nasze kolejne pytanie Orange potwierdził, że jest przygotowany także do przenoszenia numerów NMT.

W Biurze Prasowym pojawiła się nowa osoba – Marcin Gruszka, który wcześniej pełnił funkcję rzecznika prasowego w NOM i Tel-Energo.

Nasza redakcja dowiedziała się także ze Orange wprowadzi dla klientów indywidualnych ofertę na kształt Business Everywhere. Oferta będzie wchodzić stopniowo.

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu