DAJ CYNK

Nowości w Orange - na gorąco z konferencji

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13223

Na dzisiejszej konferencji w Klubie Foksal Orange zaprezentował nowe oferty świąteczne. TELEPOLIS.PL przesyła najważniejsze informacje prosto z trwającej prezentacji.

Na dzisiejszej konferencji w Klubie Foksal Orange zaprezentował nowe oferty świąteczne. TELEPOLIS.PL przesyła najważniejsze informacje prosto z trwającej prezentacji.

Oferta dla biznesu - Witaj w Orange dla Firm – pierwszy abonament za 1 zł.

Orange wprowadza UMTS. Na początku w 4 miastach oprócz Warszawy, gdzie sieć już działa: Gdańsk, Katowice, Kraków i Poznań, na razie głównie w centrum. Dotychczasowa oferta Business Everywhere EDGE/WLAN za 99 zł zostanie poszerzona o UMTS.

W ofercie po raz pierwszy pojawia się karta PCMCIA GlobeTrotter 3G/EDGE/GPRS/WLAN. Polska jest pierwszym krajem, w którym jest ta karta dostępna. Dostępne będą też urządzenia z Windows Mobile - SPV M3000.

Oferta świąteczna dla klientów indywidualnych wchodzi w przyszłym tygodniu.

Oferta Świąteczna dla klientów indywidualnych:
darmowe rozmowy w Twoim planie, prawdopodonie połączenie z 1 numerem, rozmowy za darmo przez 6 miesięcy dla nowych klientów,
użytkownicy usługi Twój Mix otrzymają 100% więcej tego co zakupili do wykorzystania w sieci Orange (połączenia głosowe, SMS, MMS),
dla wszystkich abonentów: Pakiet FOTO za 5 zł miesięcznie do końca stycznia: 500 SMS lub 250 MMS do sieci Orange (aktywacja do końca roku, wykorzystanie do końca stycznia).

W ofercie pojawią się też telefony z Orange Menu, m.in. Motorola V360, Samsung SGH-D600, SPV M3000. Bez Orange Menu pojawią się też Alcatel OT-E256 oraz Nokia 6030. Orange chce mieć najbardziej wyselekcjonowaną paletę telefonów.

W Orange GO:
Darmowe rozmowy – 1 darmowy numer w sieci Orange (numer można zmieniać) za 15 zł miesięcznie do końca stycznia z wyłączeniem 24. i 31 grudnia oraz 1. stycznia,
Starter za 9 zł,
Siemens A70 w cenie 199 zł.

W ofercie POP
Na święta Eksta Bonus na doładowania – 30% więcej jeśli doładowanie nastąpiło do 25 dni od ostatniego doładowania.

TELEPOLIS.PL zapytało także o sprawy problemów z funkcjonowaniem sklepu internetowego Orange. Orange przeprasza za problemy z działaniem swojego sklepu. Zapewnia, że stara się jak najszybciej poprawić niedoskonałości. Zapewnia jednoczenie, że całość ma działać w pełni automatycznie na każdym etapie obsługi zamówienia.

Na nasze kolejne pytanie Orange potwierdził, że jest przygotowany także do przenoszenia numerów NMT.

W Biurze Prasowym pojawiła się nowa osoba – Marcin Gruszka, który wcześniej pełnił funkcję rzecznika prasowego w NOM i Tel-Energo.

Nasza redakcja dowiedziała się także ze Orange wprowadzi dla klientów indywidualnych ofertę na kształt Business Everywhere. Oferta będzie wchodzić stopniowo.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu