DAJ CYNK

Nieudana promocja w Mi Store w Galerii Mokotów - oficjalne oświadczenie Xiaomi

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 21383

Xiaomi Mi Store Galeria Mokotów tłum

Na ostatnią sobotę, 14 grudnia, Xiaomi przygotował bardzo atrakcyjne promocje w Mi Store w warszawskiej Galerii Mokotów. Zainteresowanie akcją zaskoczyło wszystkich i doprowadziło do podjęcia decyzji o zamknięciu sklepu. Firma Xiaomi wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Poniżej zamieszczamy treść oficjalnego oświadczenia firmy Xiaomi po wydarzeniach, które rozegrały się w ostatnią sobotę przed sklepem Mi Store w warszawskiej Galerii Mokotów.

Zobacz: Promocja Xiaomi w Galerii Mokotów: dantejskie sceny i zamknięcie sklepu
Zobacz: Xiaomi Mi Note 10 taniej o 2000 zł - to jedna z promocji, na którą trafimy w Mi Store w Galerii Mokotów

Szanowni Państwo,

w ostatnią sobotę, 14 grudnia 2019 roku, w Mi Store Galeria Mokotów, została zorganizowana promocja świąteczna, która miała na celu zwiększenie świadomości fanów marki na temat nowej lokalizacji Mi Store w Warszawie. Promocja obejmowała ponad 1600 produktów w specjalnych cenach. Produkty były dostępne w limitowanych ilościach, co było komunikowane w regulaminie promocji zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Planując wydarzenie zostały podjęte określone kroki, aby przygotować sklep na zwiększoną liczbę klientów tego dnia, m.in. zwiększona została ilość obsługi i ochrony w centrum handlowym. Jak Państwo wiedzą, zainteresowanie promocją przeszło wszelkie oczekiwania. W trosce o bezpieczeństwo klientów byliśmy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki. Wobec narastającej kolejki została podjęta decyzja, że sklep zostanie otwarty wcześniej, czyli o godz. 8:40, aby pierwsze osoby z kolejki mogły dokonać zakupu. Z promocji skorzystały 143 osoby. W trosce o bezpieczeństwo osób oczekujących na wejście do sklepu, wraz z przedstawicielami Galerii Mokotów, około godz. 10:15 zdecydowaliśmy się na zamknięcie Mi Store. W niedzielę 15 grudnia 2019 roku salon został ponownie otwarty.

Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią, świąteczna promocja zostanie wznowiona i będzie przeprowadzona online. O jej szczegółach poinformujemy jutro, tj. w środę, 18 grudnia, do godz. 12.00.

W Xiaomi zawsze stawiamy dobro fanów naszej marki na pierwszym miejscu. Przykro nam, że w ostatnią sobotę część klientów nie mogła skorzystać ze świątecznej oferty i doświadczyła niedogodności związanych z dużą liczbą zainteresowanych promocją. Jako firma wyciągniemy z zaistniałej sytuacji ważne wnioski.

Zobacz: Świąteczne promocje Xiaomi. Taniej można kupić smartfony oraz inny sprzęt chińskiego producenta
Zobacz: Zniżki i vouchery 50 zł na zakupy za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Wirtualnemedia.pl

Źródło tekstu: Xiaomi

Przewiń w dół do następnego wpisu