DAJ CYNK

Netia dostarcza WiFi w kinie pod Stadionem Narodowym

22.08.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2646

Ważne 2

8

Od połowy sierpnia Netia wspiera wszystkie seanse filmowe na błoniach Stadionu Narodowego, zapewniając widzom bezprzewodowy internet WiFi, z którego mogą skorzystać podczas imprez filmowych. Bezprzewodowy dostęp jest realizowany za pomocą punktu dostępowego Xirrus XR-4830.

Od połowy sierpnia Netia wspiera wszystkie seanse filmowe na błoniach Stadionu Narodowego, zapewniając widzom bezprzewodowy internet WiFi, z którego mogą skorzystać podczas imprez filmowych. Bezprzewodowy dostęp jest realizowany za pomocą punktu dostępowego Xirrus XR-4830.

Pokazy kinowe odbywają się dwa razy w tygodniu aż do końca września. Seanse ogląda się w samochodach, w tym udostępnionych przez głównego sponsora (Audi A7), oraz w strefie dla niezmotoryzowanych na leżakach, dostarczonych przez partnerów imprezy, m.in. przez Netię.

Źródło tekstu: Netia

Tagi: Netia
Komentarze
Zaloguj się
11. ~kinomaniak
1

2014-08-24 17:26:47

Fajnie! Będzie można sobie obejrzeć film na Youtube w trakcie seansu!

Odpowiedz

10. ~
0

2014-08-22 17:36:52

@8, bo są głupimi owieczkami w tym stadzie. Sknerami, którzy trzymają obiema rękami jedną kieszeń, podczas gdy z drugiej ktoś im kradnie kasę :)

Odpowiedz

9. ~romero
0

2014-08-22 15:58:53

Ekstra, akurat wybieramy się z dziewczyną na następny seans. Dzięki Netia! :))))

Odpowiedz

8. wlo
-1

2014-08-22 14:53:44

7 - pewnie, ze nie ma. Ale Darmo w mniemaniu znakomitej większości oznacza brak płatności bezpośredniej za to coś darmowe ;-)No i powiedz - dlaczego ludzie jednak ciągną żeby mieć "darmo"?

Odpowiedz

7. ~
0

2014-08-22 14:46:03

@5, nic nie ma za darmo, to już powinieneś wiedzieć od kiedy miałeś 10 lat. Ponadto WiFi w Polsce jest jak na lekarstwo, czekanie czy szukanie hotspotów to strata czasu, wolę włączyć transmisję danych i być niezależnym.@6, tak? Nie zauważyłem :) Za to wiem, że "darmowe" hotspoty są tylko po to, by przyciągnąć ludzi, by wydali więcej kasy, a nie dać im Internet. Działają równie beznadziejnie co Twoje zapchane BTS, bo tacy co chcą oszczędzić 5-10 zł na masę zapychają łącze :)

Odpowiedz

6. ~hehe
0

2014-08-22 14:37:58

DO 4: Bo przy dużym zagęszczeniu ludzi i wielu korzystających z telefonu, transmisja z sieci komórkowej działa beznadziejnie?

Odpowiedz

5. wlo
1

2014-08-22 14:35:42

4 - bo jest darmo a nie za kilka złotych?

Odpowiedz

4. ~
-1

2014-08-22 14:34:59

Po co komu w ogóle WiFi w dobie wielogigabajtowych pakietów internetowych za kilka-kilkanaście zł?

Odpowiedz

3. ktoś
0

2014-08-22 14:27:13

Pytanie po co komu wifi w kinie?Kiedyś do kina chodziło się oglądać seans a nie internet w czasie seansu!!!

Odpowiedz

2. bogie
0

2014-08-22 13:20:54

Widać Netia nie ma się już czym chwalić - no to wiadomość roku jest - postawili Access Piont-a ;) Jutro rzecznik prasowy ogłosi podłączenie do internetu setnego mieszkańca Bździny Wielkiej?

Odpowiedz