DAJ CYNK

Kuba Pancewicz dołącza do T‑Mobile Polska

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6318

Do kadry zarządzającej firmy T‑Mobile Polska dołącza Kuba Pancewicz – ekspert z 20-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Wraz z początkiem listopada obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzania Terminalami i Łańcuchem Dostaw w T‑Mobile.

Kuba Pancewicz, wraz z zespołem, będzie w pełni odpowiedzialny za cały proces i strategię zarządzania urządzeniami zarówno dla obszaru B2C, jak i B2B. Będzie on odpowiedzialny za wprowadzanie ciągłych innowacji w portfolio operatora i zapewnianie T-Mobile  najwyższego możliwego zwrotu z inwestycji, przy współpracy z Departamentem Zakupów.

Zobacz: Dominik Libicki dołącza do Rady Dyrektorów Play Communications
Zobacz: Zmiana w zarządzie Play: Mikkel Noesgaard będzie dyrektorem ds. marketingu

W nowo utworzonym departamencie Kuba Pancewicz będzie również kierował wszystkimi procesami łańcucha dostaw dla T‑Mobile Polska, w tym zarządzaniem zapasami, logistyką, zwrotami, naprawami, magazynowaniem i dostawą do klientów. W tej roli skoncentruje się na ulepszeniu procesów operacyjnych, aby - jak to ujmuje operator w swoim komunikacie - "osiągnąć nowy poziom doskonałości operacyjnej i doświadczenia klienta".    

Zobacz: Kuba Pancewicz generalnym menadżerem Lenovo w Polsce
Zobacz:  Pancewicz - z Polski do Zatoki Perskiej                    

Zanim dołączył do T‑Mobile, Kuba Pancewicz pełnił Dyrektora Generalnego na Polskę i Południową - Wschodnią Europę w MOTOROLA, Lenovo. W czasie swojej długoletniej kariery pracował w różnych obszarach sektora telekom, zarówno w Polsce jak i za granicą, z czego przez blisko 16 lat był związany z firmą NOKIA. Współpracował przy wielu fuzjach i przejęciach. Był odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie produktami oraz zarządzanie i procesy restrukturyzacji organizacji. Posiada szerokie doświadczenie i wiedzę w sprzedaży i rozwoju produktu.

Jest absolwentem Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Zobacz: Zmiany w zarządzie T‑Mobile Polska. Petri Pehkonen nowym Dyrektorem ds. Technologii i Innowacji
Zobacz: Wrześniowe wyniki speedtestu - mobilnie wciąż na szczycie T-Mobile i Play, liderzy stacjonarni przyspieszyli

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T‑Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu