DAJ CYNK

Kuba Pancewicz generalnym menadżerem Lenovo w Polsce

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4078

Od 1 kwietnia 2018 roku stanowisko General Managera w Lenovo MBG Polska i regionie SEE (Europa Południowo-Wschodnia) obejmie Kuba Pancewicz.Od 1 kwietnia 2018 roku stanowisko General Managera w Lenovo MBG Polska i regionie SEE (Europa Południowo-Wschodnia) obejmie Kuba Pancewicz. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategiczny rozwój marki Motorola w Polsce i SEE.

Kuba Pancewicz posiada bogate, międzynarodowe doświadczenie na rynku smartfonów i mobilnych produktów. W ostatnich latach pełnił funkcję CEO (prezesa) w firmie Young Digital Planet, należącej do Sanoma Group, tworzącej cyfrowe rozwiązania dla edukacji w 45 krajach na świecie. W latach 1998-2014 Pancewicz rozwijał się w firmie Nokia, pełniąc m.in. funkcję General Managera w Polsce, zarządzał także rynkami zagranicznymi, a od roku 2011 zajął stanowisko Head of Mobile Phones w Europie. Wcześniej był związany także z firmą IBM.

Zadaniem stawianym przed Kubą Pancewiczem jest dynamiczny i znaczący wzrost świadomości marki Motorola w Polsce i dalsze zwiększanie udziału w rynku, a także zostanie wiodącą marką smartfonów w regionie SEE.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Lenovo

Przewiń w dół do następnego wpisu