DAJ CYNK

Dominik Libicki dołącza do Rady Dyrektorów Play Communications

08.10.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4820

Ważne 1

0

Dominik Libicki

Akcjonariusze Play Communications, właściciela operatora sieci Play, zdecydowali na walnym zgromadzeniu 8 października 2019 roku o powołaniu Dominika Libickiego na stanowiska dyrektora spółki.

Dominik Libicki będzie ma zasiadał w Radzie Dyrektorów jako tak zwany dyrektor niewykonawczy (non-executive director). Swoje obowiązki będzie pełnił do czasu odbycia walnego zgromadzenia, którego celem będzie zatwierdzenie sprawozdania finansowego spółki za rok 2021.

Zobacz: Zmiana w zarządzie Play: Mikkel Noesgaard będzie dyrektorem ds. marketingu
Zobacz: LTE sieci Play w kolejnych miejscowościach

W latach 1999-2011 Dominik Libicki zasiadał w radzie nadzorczej spółki Polskie Media, nadawcy kanałów TV4 i TV6. Był też prezesem Związku Pracodawców Prywatnych Mediów, działającego w ramach Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan". Od 1995 roku Libicki był związany z Grupą Polsat, a od 2001 roku pełnił funkcję prezesa Cyfrowego Polsatu. Dominik Libicki był także wiceprezesem Polkomtela, zasiadał w radzie nadzorczej Telewizji Polsat oraz pełnił funkcję prezesa Info-TV-FM. Od stycznia 2016 roku do czerwca 2018 roku był członkiem zarządu grupy Kulczyk Investments.

Zobacz: Dominik Libicki odchodzi z zarządu Grupy Polsat
Zobacz: Nie ma drugiego dna w odejściu Libickiego - zapewnia Solorz-Żak

Źródło tekstu: Play (infostrefa.com)

Przewiń w dół do następnego wpisu