DAJ CYNK

Dominik Libicki odchodzi z zarządu Grupy Polsat

28.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16700

Ważne 21

1

Dominik Libicki po dwudziestu latach pracy w Grupie Polsat złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki Cyfrowy Polsat oraz funkcji wiceprezesa zarządu w Polkomtelu. Dominik Libicki uzasadnił swoją decyzję brakiem zgodności stanowisk co do sposobów realizacji strategii grupy.

Dominik Libicki po dwudziestu latach pracy w Grupie Polsat złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki Cyfrowy Polsat oraz funkcji wiceprezesa zarządu w Polkomtelu. Dominik Libicki uzasadnił swoją decyzję brakiem zgodności stanowisk co do sposobów realizacji strategii grupy.

Rada nadzorcza Cyfrowego Polsatu przyjęła rezygnację Dominika Libickiego i wyraziła podziękowania za dotychczasową pracę, jednocześnie powołując na stanowisko prezesa zarządu Tomasza Gillner-Gorywodę, obecnego dyrektora generalnego Polkomtelu. Zgodnie z oświadczeniem rady nadzorczej, cele i strategia Grupy Cyfrowy Polsat pozostają niezmienione.

Dominik Libicki był związany z Grupą Polsat od 1995 roku. Od 2001 roku, pełniąc funkcję prezesa zarządu, kierował Grupą Cyfrowy Polsat. Był też wiceprezesem zarządu Polkomtelu, zasiadał w radzie nadzorczej Telewizji Polsat oraz pełnił funkcję prezesa zarządu INFO-TV-FM.

Zygmunt Solorz-Żak po posiedzeniu rady nadzorczej, powiedział:

Chcę podziękować Dominikowi Libickiemu za wszystkie lata, jakie razem spędziliśmy. Dominik był ze mną niemal od samego początku, był przy mnie we wszystkich najważniejszych momentach w mojej historii biznesowej. Jest jednym z najlepszych menedżerów, z jakimi miałem możliwość pracować i liczę, że mimo różnicy zdań co do sposób realizacji naszej wspólnej strategii, nasze wspólne dziecko, czyli Grupa Polsat będzie się z sukcesem dalej rozwijać. Dominik Libicki poświęcił Grupie Polsat wiele lat swojego życia, był jej współtwórcą i współautorem sukces przede wszystkim Cyfrowego Polsatu. Dzięki dotychczas wykonanej pracy przyszłość naszej Grupy jest niezagrożona i ma ogromny potencjał do dalszego rozwoju.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
85. ~Mac
0

2014-11-05 21:23:23

rany ile literówek w wypowiedzi Solorza. Odkąd ten portal jest z Comperią schodzi na psy

Odpowiedz

84. ~waldek
0

2014-11-04 21:23:27

obejmie pewnie stanowisko prezesa Mobyland i zostanie w spółkach grupy Zygi, bo chyba nie będzie się rejestrował w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pruszkowie

Odpowiedz

83. ~
0

2014-11-04 03:35:52

Skoro komentarze są odpowiedzialnością komentujących to dlaczego usuwacie komentarz typu "mordę to ma wstrętną"? Przecież jest na temat.

Odpowiedz

82. ~pabloki
0

2014-11-03 15:25:32

@81 NIE BĘDZIE!

Odpowiedz

81. ~COSMIC
0

2014-11-03 15:23:06

DOMINIK LIBICKI OD STYCZNIA BĘDZIE PREZESEM T-MOBILE?

Odpowiedz

80. ~Punk
0

2014-11-01 02:10:05

Zdolny jest to i robotę nową sobie spokojnie znajdzie.Może NC+ go weźmie na prezesa.

Odpowiedz

79. ~
0

2014-10-31 08:18:14

@Sig, osoby jak Hieronim Ruta, mecenasi Myszka i Birka chyba nigdy nie rozstaną się z ZSŻ

Odpowiedz

78. ~
0

2014-10-31 08:15:10

@76, polityka zamkniętych artykułów jest zupełnie nietrafiona. Dostęp do nich ma niby nobilitować jako dostęp do treści premium ale z każdym artykułem jedynie utwierdzam się w przekonaniu, że konta premium nie warto wykupować.

Odpowiedz

77. Sig
0

2014-10-31 08:06:46

Zawsze mi się mylili :-). Myślałem, że Libicki jest znaczącym akcjonariuszem, a to Hieronim Ruta. No, gdyby ten drugi odchodził, to by była mała afera, a tak to jest nieco mniejsza. Ciekawe jaki jest prawdziwy powód.

Odpowiedz

76. ~pabloki
2

2014-10-29 21:40:07

wkleje to tu bo to o Libickim i polsacie więc w temacie . a wklejony tekst ma uświadomić Witkowi że taka analiza jak robi w artykule zamkniętym już została zrobiona i to w południe 29 .10.

Odpowiedz