DAJ CYNK

3 czerwca rozpocznie się konferencja deweloperska WWDC 2019. Apple pokaże iOS 13 i być może nowego iPada

14.03.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4509

Ważne 0

1

Tegoroczna konferencja Apple'a dla deweloperów, WWDC 2019, odbędzie się w dniach 3-7 lipca . Jedną z najważniejszych rzeczy, która zostanie wtedy zaprezentowana, będzie nowa, trzynasta edycja mobilnego systemu operacyjnego iOS.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji konferencji WWDC, która odbędzie się w dniach 3-7 czerwca 2019 roku w  McEnery Convention Center w San Jose w Kalifornii, są słowa "Write code. Blow minds" (napisz kod, zaskocz wszystkich). Jedną z nowości, która zostanie pokazana podczas wydarzenia, będzie nowa wersja mobilnego systemu operacyjnego Apple'a, iOS 13. Plotka głosi, że Apple wprowadzi wiele dużych zmian w projekcie, w tym różne funkcje przeznaczone dla iPada. Spodziewany jest między innymi ciemny motyw.

Oczekuje się również, że Apple ogłosi swoją wersję aplikacji uniwersalnych, które będą łatwe do przenoszenia między urządzeniami różnego typu: smartfonami, tabletami i komputerami. Powinniśmy też zobaczyć nowe wersje systemów watchOS, tvOS i macOS.

Jeśli chodzi o nowy sprzęt, to nie jest wykluczona premiera nowego iPada z ekranem o przekątnej 10,5 cala. Być może pojawią się również nowe urządzenia AirPower oraz AirPods 2 - jeśli ich premiera nie nastąpi wcześniej.

Zobacz: Wiosenna premiera Apple'a - mata ładująca AirPower. Słuchawki AirPods 2 też są już w drodze
Zobacz: Spotify pozywa Apple. Sprawą nieuczciwej konkurencji zajmie się Komisja Europejska
Zobacz: Netflix i HBO Go będą mieć nowego konkurenta. Apple szykuje własną usługę VoD. Premiera już 25 marca

Źródło zdjęć: Phone Arena

Źródło tekstu: Phone Arena

Komentarze
Zaloguj się