DAJ CYNK

Vectra VOD także w TV Online

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 7619

Vectra VOD TV Online

Od 18 czerwca 2020 roku oferta Vectra VOD jest dostępna również w serwisie i aplikacji mobilnej TV Online. Daje to dostęp do wideo na życzenie z poziomu przeglądarki internetowej oraz urządzeń mobilnych wszystkim klientom posiadającym dowolną usługę Vectry.

Usługa Vectra VOD w TV Online to bogata i różnorodna biblioteka, zawierająca niemal 13 tysięcy tytułów obejmujących pełnometrażowe filmy, seriale, programy, dokumenty i bajki. Operator ciągle poszerza tę kolekcję, dołączając co miesiąc kilkaset nowych produkcji, w tym największe hity tuż po premierach kinowych, takie jak: „Małe Kobietki”, „Zenek”, „Sala Samobójców. Hejter”, „Ptaki Nocy”, czy najnowsza animacja studia Pixar „Naprzód”. W ofercie biblioteki Vectra VOD nie brakuje także kultowych serii, takich jak: „Gwiezdne wojny” („Star Wars”) z ostatnim tytułem „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „Bad Boys” z najnowszą produkcją „Bad Boys For Life” oraz popularne animacje „Kraina Lodu” oraz „Kraina Lodu 2”.

Zobacz: Vectra udostępnia usługę Prasa Online
Zobacz: Tidal w ofercie Vectry do 6 miesięcy bez dodatkowych opłat

Wraz z uruchomieniem usługi wideo na życzenie w TV Online zarówno aplikacja, jak i serwis zostały gruntownie odświeżone. Operator zainwestował w atrakcyjną wizualnie ekspozycję
dostępnych tytułów, postawił także na intuicyjny interfejs oraz funkcjonalne i praktyczne rozwiązania, takie jak: wybór ścieżki językowej, funkcja automatycznego odtwarzania kolejnych odcinków serii, dostosowanie jakości wideo do dostępnej prędkości Internetu, kontynuowanie oglądania rozpoczętego filmu na innym urządzeniu w ramach TV Online (czyli z wyłączeniem dekoderów) oraz możliwość personalizacji, w tym tworzenie listy ulubionych tytułów, widoczna lista wypożyczonych filmów (aktywne wypożyczenia i historia) oraz ustawienia kontroli rodzicielskiej. Z usługi VOD TV Online klienci mogą korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, na przykład na laptopie i smartfonie lub tablecie. Obsługiwane są treści w jakości HD i 4K.

Vectra VOD TV Online baner

Z usługi Vectra VOD mogli dotychczas korzystać jedynie posiadacze usługi telewizyjnej. Od teraz, w ramach VOD TV Online, jest ona dostępna dla wszystkich klientów, posiadających dowolną główną usługę operatora: telewizję cyfrową, Internet stacjonarny lub mobilny, telefonię stacjonarną lub mobilną. Aby skorzystać z oferty VOD w TV Online wystarczy, w przypadku klientów posiadających już konto w TV Online i korzystających z usługi w przeglądarce internetowej, kliknąć w wybraną kategorię spośród dostępnych w pasku menu: „Filmy”, „Seriale”, „Dla dzieci”. W przypadku użytkowników aplikacji mobilnej, konieczne jest pobranie nowej wersji aplikacji. Abonenci Vectry rozpoczynający dopiero przygodę z serwisem i aplikacją TV Online, powinni wejść na stronę tvonline.vectra.pl (podczas korzystania z usługi w przeglądarce internetowej) lub, w przypadku urządzeń typu smartfon i tablet, pobrać aplikację ze sklepu, a następnie zalogować się używając danych abonenckich, zawartych w umowie. Aktualnie dostępna jest aplikacja dla systemu Android, już niebawem wystartuje także wersja dla iOS. Aby skorzystać z usługi, wymagany jest dostęp do Internetu.

Standardowy koszt wypożyczenia najnowszego filmu w jakość HD bez reklam w VOD TV Online wynosi 17,90 zł. Bajki dostępne są już od 1 zł. Płatności za filmy wypożyczone w VOD TV Online na laptopie, smartfonie lub tablecie będą doliczane, tak jak w przypadku zakupu przez dekoder, do faktury za pozostałe usługi Vectra - to kolejne udogodnienie dla klientów, którzy nie muszą sięgać po karty kredytowe aby uiścić jednorazową opłatę.

Zobacz: W CDA Premium zobaczycie serial mockumentary „Selfie po polsku”. Niecenzuralny i seksistowski
Zobacz: Pakiet FilmBox Premium bez dodatkowych opłat w Cyfrowym Polsacie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Vectra

Przewiń w dół do następnego wpisu