DAJ CYNK

Polsat Box Go i Polsat Go – VOD i telewizja online po nowemu

msnet

Telewizja i VoD

Polsat Box Go i  Polsat Go - VOD i telewizja internetowa po nowemu

Polsat Box Go to nowy serwis VOD, który zastąpi Iplę i Cyfrowy Polsat Go, który wystartuje już we wrześniu 2021 roku. Polsat Go to z kolei nowy serwis, który od sierpnia zaoferuje bezpłatnie treści Telewizji Polsat w modelu reklamowym.

Nasi klienci i widzowie chcą mieć swoje treści i dostęp do nich „tu i teraz”, chcą mieć ich pełen wybór, korzystać z nich gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Polsat Box Go i Polsat Go to dwie świetne aplikacje i serwisy, z bardzo bogatą ofertą do oglądania, nowymi funkcjami, bardzo prostym, przyjaznym wyglądem i wygodne w korzystaniu. ‘Go’ w nazwie oznacza, że możesz oglądać swoje ulubione treści, gdzie chcesz i kiedy chcesz, bo są dla Ciebie dostępne online.

– powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus

Zobacz: Koniec z Cyfrowym Polsatem. Zastąpi go Polsat Box
Zobacz: Co to, jakaś nowa sieć? Nie, to Plus i Polsat zmieniają logotypy

Polsat Box Go zastąpi Iplę i Cyfrowy Polsat Go

Startujący we wrześniu 2021 roku Polsat Box Go to szeroki wybór treści online i dostępu do nich. To ponad 100 kanałów TV, sport, filmy, seriale, rozrywka, informacje, bajki – wszystko w jednym miejscu, dostępne wszędzie, w dowolnym czasie i na wybranym urządzeniu. Polsat Box Go będzie oferował odpłatnie i bez reklam treści Grupy Polsat Plus oraz producentów i nadawców zewnętrznych. Abonenci platformy Polsat Box (czyli wcześniej Cyfrowego Polsatu) w ramach posiadanych pakietów telewizyjnych i ofert będą mieli dostęp do Polsat Box Go bez dodatkowych opłat. Dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w Ipli i CP Go będą mieli je nadal dostępne w ramach Polsat Box Go. Dostęp do oferty kilku prostych pakietów będzie mógł wykupić każdy chętny, nawet niebędący abonentem Polsat Box.

Polsat Box Go logo

Nowe funkcje i wygląd Polsat Box Go

Polsat Box Go będzie miał nowe funkcje i nowy, przejrzysty wygląd. Ma być prosty, intuicyjny i wygodny w obsłudze. Oto jego krótka charakterystyka:

  • Serwis prostszy w obsłudze z nową, przejrzystą szatą graficzną.
  • Nowy system rekomendacji treści. Teraz jeszcze bardziej dopasowane propozycje filmów i seriali.
  • Profile użytkowników – każdy z domowników może mieć własne subkonto.
  • Dostęp offline. Wybrane treści można pobrać na telefon lub tablet i oglądać później bez użycia Internetu.
  • Funkcja Chromecast i AirPlay dla VOD oraz kanałów TV – możliwość wyświetlania na telewizorze tego samego, co ogląda się np. na smartfonie.
  • Dane do logowania z zastąpionych serwisów (Ipli i CP Go) – zarówno login, jak i hasło pozostaną bez zmian.

Projektując funkcjonalności i wygląd Polsat Box Go zebraliśmy najważniejsze pytania i sugestie użytkowników Ipli i CP Go, jak i uwagi odnośnie innych serwisów działających na rynku. Całkowicie przebudowany, udoskonalony serwis i aplikacja są odpowiedzią na potrzeby oraz wymagania klientów i widzów. Polsat Box Go będzie taki, jaki chcą – wiele funkcji, ale jednocześnie łatwość obsługi, bardzo prosty interfejs i przyjazny wygląd. Najlepsze treści i dostęp do nich w dowolnym miejscu i czasie na wybranym urządzeniu.

– powiedział Grzegorz Janczura, Dyrektor Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus


Polsat Box Go będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, a także na dekoderach. W przypadku Ipli konieczne będzie pobranie nowej aplikacji Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat Go zaktualizuje się automatycznie do wersji Polsat Box Go. Aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV od września 2021 roku.

Polsat Go – nowy serwis i aplikacja z treściami Telewizji Polsat

Polsat Go to nowy serwis i aplikacja, dzięki którym będzie można oglądać treści Telewizji Polsat bezpłatnie w modelu z reklamami. Dzięki temu wszystkie wyemitowane odcinki i sezony ulubionych seriali i programów dostępne będą w jednym serwisie, z którego można korzystać na wielu urządzeniach – komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach. Serwis Polsat Go wystartuje w sierpniu tego roku.

Polsat Go logo

Polsat Go powstaje dla widzów – będą mieli dostęp do programów z różnych anten Telewizji Polsat, gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Otrzymają pełen wybór, a my zapewnimy im najlepsze treści – filmy, seriale, programy rozrywkowe znane z naszych kanałów. To ogromna zmiana dla nas - widzowie będą mogli oglądać nasze programy już nie tylko w telewizji, ale także w Internecie, w specjalnej, nowej aplikacji i w serwisie Polsat Go, stworzonych wyłącznie dla treści z anten Telewizji Polsat.

– powiedział Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus

Nowy serwis Polsat Go będzie dostępny pod adresem polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV. Nowe aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV.

Zobacz: Viaplay przez dwa miesiące za darmo dla klientów Vectry
Zobacz: CANAL+ online i Netflix teraz w jednej ofercie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: mohamed_hassan / Pixabay

Źródło tekstu: Grupa Polsat Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu