DAJ CYNK

Kolejne zatrzymanie za nielegalne udostepnianie sygnału TV

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6215

Pomimo kolejnych zatrzymań przez policję, wciąż nie brakuje osób, które nielegalnie udostępniają sygnał telewizyjny w Internecie. W końcu popyt na nielegalny streaming nie maleje. Tymczasem wrocławska policja zatrzymała kolejnego telewizyjnego pirata.

54-letni mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany w związku z podejrzeniami nielegalnego udostępniania sygnału telewizyjnego. W lokalu znajdującym się na Starym Mieście znaleziono urządzenie do tzw. cardsharingu. Stamtąd policjanci ruszyli pod kolejny, ustalony wcześniej adres. Na miejscu znaleziono kolejne urządzenia do udostępniania sygnału. W sumie policja miała ustalonych kilka adresów, ale w komunikacie mowa jest o dwóch.

Zobacz: Krakowscy policjanci przerwali nielegalny proceder

W zatrzymaniu uczestniczyli też przedstawiciele reprezentujący pokrzywdzone firmy telewizyjne. Śledczy ocenili, że straty nadawców wynoszą nie mniej niż 370 tys. złotych.

Zobacz: Chciał zgłosić fałszywe informacje w wiadomościach. Policja zabrała mu telefon

Mężczyźnie postawiono zarzuty naruszenia przepisów Ustawy o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym. Grozić mu teraz może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz: W Krakowie ruszyło burzenie masztów 5G. Akcja zatrzymana przez policję
Zobacz: Będzie krajowy operator 5G. Memorandum nie podpisał tylko Play

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wroclaw.policja.gov; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu