DAJ CYNK

Pół miliona klientów w Telewizji Orange i odkodowany dostęp do kanałów

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Orange chwali się kolejnymi rekordami w pozyskiwaniu klientów. Tym razem operator odnotował sukces swojej telewizji i duże zainteresowanie usługą Multiroom. Jednocześnie odkodował dostęp do pakietu z 43 kanałami TV.

Niedawno pomarańczowa sieć informowała o pół milionie użytkowników światłowodu, a dziś donosi o osiągnięciu kolejnych wielkich liczb: operator zdobył pół miliona klientów kablowej Telewizji Orange (IPTV) i 100 tys. korzystających z usługi Multiroom. Z tej okazji oraz zbliżających się świąt Orange odkodował dostęp do Pakietu Komfortowego, który będzie otwarty dla wszystkich od dziś do 6 stycznia 2020 r.

Zobacz: Orange Światłowód ma już pół miliona klientów

Co zawiera Pakiet Komfortowy?

Znajdują się w nim 43 kanały w tym 28 HD m.in. kanały filmowe takie jak np. AXN Black, który proponuje serial „Agenci NCIS”  o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Na AXN White natomiast można oglądać „Jednostkę do zadań specjalnych 11”- francuski serial kryminalny. 

Kanał Epic Drama HD to okazja, by obejrzeć kolejny sezon „Poldarka-Wichry losu”. A na FOX Comedy HD znalazły się najlepsze świąteczne odcinki popularnych seriali, takich jak: „Różowe Lata Siedemdziesiąte”, „Wszyscy Kochają Raymonda”, „Jim wie lepiej”, czy „Simsonowie”.  

Z kategorii wiedza dostępny jest m.in. kanał: Discovery Historia, który daje widzom możliwość spojrzenia na fakty historyczne z różnych stron oraz kanał National Geographic Wild HD gdzie znajdziemy najlepsze programy poświęcone dzikiej przyrodzie.  

Operator przygotował też coś dla najmłodszych widzów, w tym Cbeebies, Boomerang HD, Nicktoons HD – najnowszy kanał z rodziny Nickelodeon. Na antenie tej stacji widzowie będą mogli zobaczyć takie produkcje jak: „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” oraz „Pingwiny z Madagaskaru”.  Nie może też zabraknąć muzyki w tym pakiecie a szczególnie takich kanałów jak MTV Dance, MTV Rock, Classic 1 oraz VH1.

Zobacz: CANAL+ pokaże polskie muzea w 4K
Zobacz: Grudzień w Playerze: Nowy serial „Motyw

Telewizja Orange to także VOD

To także wypożyczalnia filmów w serwisach VOD oraz mobilny dostęp do treści w Orange TV Go. W najtańszym Pakiecie Optymalnym jest dostępnych ponad 100 kanałów, w tym ponad 50 w jakości HD. Po rozbudowaniu oferty o dostępne pakiety dodatkowe lista kanałów w Telewizji Orange może liczyć nawet 180 pozycji.

Zobacz: CANAL+ i Netflix rozpoczynają współpracę w Polsce. Znamy szczegóły oferty!
Zobacz: Świąteczny prezent od Cyfrowego Polsatu i IPLI - ponad 20 dodatkowych kanałów TV

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Blog Orange