DAJ CYNK

Tyle ma kosztować Disney+ w Polsce. Będzie drożej niż w Apple TV+ czy HBO GO

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 5682

Disney+ polska strona

Program uruchomiony na Apple TV ujawnił polską cenę subskrypcji Disney+. Nie znamy daty premiery nowej usługi VOD w Polsce, ale znamy jej cenę - 32,99 zł. Czy to dużo? To więcej niż musimy miesięcznie płacić za Apple TV+ czy HBO GO, ale taniej niż na platformie Netflix.

12 listopada tego roku nastąpił oficjalny start platformy Disney+. Usługa na początku stała się dostępna dla widzów w USA, Kanadzie i Holandii, a tydzień później trafiła również do Australii, Nowej Zelandii i Portoryko. 31 marca przyszłego roku z nowej usługi VOD skorzystają mieszkańcy Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch. Data debiutu serwisu w Polsce nie jest jeszcze znana.

Zobacz: Disney+ oficjalnie wystartował i zaliczył gigantyczną wpadkę
Zobacz: Dlaczego Disney+ padł tuż po starcie? To efekt niespodziewanego sukcesu platformy

Tyle kosztuje Disney+

Disney+ daje między innymi dostęp do produkcji z całej prawie 100 letniej historii wytwórni założonej 16 października 1923 roku przez braci Roya i Walta Disneya, na maksymalnie 4 urządzeniach jednocześnie. Przez 7 dni można wypróbować ofertę platformy za darmo, a potem już należy zapłacić. Ile? W Stanach Zjednoczonych miesiąc subskrypcji kosztuje 8,99 USD (35 zł), a jeśli zdecydujemy się zapłacić za rok z góry, to wydamy 89,99 USD (349 zł). W Holandii za to samo płaci się odpowiednio 6,99 euro (30 zł) i 69,99 euro (300 zł).

Zobacz: Hakerzy ukradli tysiące kont Disney+ i handlują nimi na forach
Zobacz: Seriale oglądamy taśmowo. Korzystają na tym platformy internetowe

A jak to będzie wyglądać w Polsce, gdy Disney + trafi już do nas? Za miesięczną subskrypcję zapłacimy 32,99 zł miesięcznie, natomiast płacąc za cały rok z góry wydamy 334,99 zł. Dla porównania Apple TV+ kosztuje 24,99 zł, HBO GO od dzisiaj kosztuje 24,90 zł, a Netflix kosztuje 34 zł miesięcznie (plan podstawowy).

Zobacz: Apple TV+ bije konkurencję na głowę jakością streamingu 4K
Zobacz: HBO GO od listopada drożej. Znamy powód

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Wirtualnemedia.pl, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu