DAJ CYNK

CDA.pl będzie zamieszczać filmy znanych YouTuberów

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 4922

CDA.pl informuje o zawarciu umowy z TalentMedia, firmą zrzeszających wielu popularnych YouTuberów.

Dzięki zawartej umowy treści produkowane przez YouTuberów współpracujących z TalentMedia będą pojawiać się w serwisie CDA. Dotyczy to filmów nowych, jak i archiwalnych. Materiały będą pojawiać się na bieżąco i bez opóźnień w stosunku do YouTube'a. Dla twórców ma to być sposób na poszerzenie zasięgów oraz lepszą monetyzację treści.

Nawiązanie stałej współpracy z największą platformą multimedialną w Polsce jaką jest CDA.pl to z pewnością kolejny, ważny krok w rozwoju całej naszej sieci. Treści tworzone przez YouTuberów z TalentMedia będą dostępne teraz dla użytkowników serwisu CDA.pl, dzięki temu nasi twórcy będą mieli możliwość dotarcia do nowych widzów i budowania widowni online w nowym otoczeniu. Zyskają na tym również nasi klienci. Przygotowane dla nich materiały branded content wyjdą poza YouTube i dotrą do nowych, potencjalnych konsumentów.

- komentuje Filip Vukić, Head of Talents w TalentMedia.

Filmy będą pojawiać się w ramach tzw. Premium Free, czyli materiałów ogólnodostępnych i darmowych, pochodzących od zweryfikowanych twórców. CDA może się pochwalić bazą prawie 220 tys. tego typy filmów i teledysków.

Zobacz: Nowy Netflix z reklamami? Połowa abonentów zrezygnuje, nawet jeśli bedzie taniej

Z siecią TalentMedia współpracują m.in. Cyber Marian, Zuzanna Borucka, JDabrowski, Agnieszka Grzelak, Grupa Spryciarze.pl, Kabaret Czwarta Fala, Śmiechawa TV i Krzysiek Golonka.

Zobacz: Netflixa oglądamy dużo częściej niż CDA Premium. Serwis ma też coraz więcej użytkowników

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: CDA

Przewiń w dół do następnego wpisu