DAJ CYNK

CANAL+ uruchamia wypożyczalnię filmów online: PREMIERY CANAL+

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6207

CANAL+ uruchamia wypożyczalnię filmów online: PREMIERY CANAL+

CANAL+ udostępnia swoje biblioteki VOD wszystkim chętnym i uruchamia nową usługę PREMIERY CANAL+ działającą jako część serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Od dziś można tam wypożyczać polskie i zagraniczne filmy, w tym premierowe produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie. 

W bibliotece usługi znalazło się na start ponad 120 wyselekcjonowanych filmów  z największych studiów i dystrybutorów filmowych. 

Zobacz: CANAL+ zaprezentował telewizję całkowicie przez internet. Bez umowy, kabla i anteny

Nowa usługa uzupełnia ofertę serwisu CANAL+ telewizja przez internet o funkcję wypożyczalni filmów na żądanie. Przy logowaniu do nowej usługi PREMIERY CANAL+ można wykorzystać te same dane, co w przypadku logowania do serwisu CANAL+ telewizja przez internet lub założyć nowe konto odwiedzając stronę premiery.canalplus.pl

Biblioteki PREMIERY CANAL+ są otwarte dla wszystkich fanów kina, a filmy można wypożyczać, nawet jeśli nie ma się płatnej subskrypcji CANAL+ przez internet lub umowy na usługi telewizyjne. Użytkownicy CANAL+ przez internet od dziś zobaczą również na ekranie startowym nową zakładkę „Premiery”, gdzie będzie można wygodnie przeglądać ofertę płatnych treści na żądanie z katalogu PREMIERY CANAL+.

Zobacz: CANAL+ obchodzi 25. urodziny, zapowiada promocje na VOD i rabaty

Co jeszcze proponuje serwis PREMIERY CANAL+?

PREMIERY CANAL+ gromadzą w jednym miejscu produkcje największych studiów i dystrybutorów filmowych, w tym m.in. Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures, Cineman, Kino Świat, Best Film, Next Film, Kino Polska, TVP czy Telewizji Polsat. 

Wśród ponad 120 hitów dostępnych do wypożyczenia w dniu startu usługi znalazły się takie produkcje, jak: „Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Bad Boys For life”, „Doktor Dolittle”, „Psy 3. W imię zasad”, „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „1917”, „Dżentelmeni”, „Kraina lodu II”, „Jojo Rabbit”, czy „Kult. Film”. Już niedługo w usłudze pojawią się również takie filmy, jak: „Zew krwi” (24.06), „Niepokorna miss” (19.06), „Jak boss” (10.06), „Przetrwać do świtu”. W kolejnych tygodniach biblioteki treści będą aktualizowane o setki nowych produkcji.

Zobacz: Amerykański powrót w kosmos: szczegóły startu historycznej misji kosmicznej SpaceX i NASA obejrzymy na Discovery Channel

Z nowej usługi można skorzystać w dniu premiery w przeglądarkach internetowych na stronie premiery.canalplus.pl. 

Za wypożyczeniu filmu można płacić kartą (Visa, MasterCard), BLIK lub przelewem online pay-by-link. W najbliższych tygodniach CANAL+ udostępni dedykowaną aplikację PREMIERY CANAL+ na urządzenia mobilne Android i iOS, smartTV Samsung (Tizen), LG (webOS), Android TV oraz Apple TV. Aplikacje mobilne będą wspierać technologię Google Cast i Air Play. 

Zobacz: HBO Max debiutuje w USA. To inna liga niż Netflix - twierdzi ekspert
Zobacz: Netflix: co zobaczymy w czerwcu 2020? Hitem może być polski serial „W głębi lasu”

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: CANAL+

Przewiń w dół do następnego wpisu