DAJ CYNK

Wyprzedaż sprzętów LTE w Plusie

20.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13313

Ważne 7

14

Ruszyła "Hiperwyprzedaż sprzętów LTE w Plusie". Kupując urządzania obsługujące technologię LTE można zaoszczędzić do 900 zł.

Ruszyła "Hiperwyprzedaż sprzętów LTE w Plusie". Kupując urządzania obsługujące technologię LTE można zaoszczędzić do 900 zł.

W ofercie Plus Abonament w Hiperwyprzedaży znalazły się m.in:

  • Nokia Lumia 625 LTE w ofercie Masz Smartfon za 0 zł na start z opłatą miesięczną 79,90 zł i z darmowym Internetem LTE przez 6 miesięcy,
  • Sony Xperia SP LTE za 1 zł w ofercie Masz Smartfon 99,90 zł,
  • Huawei Ascend G526 za 1 zł w ofercie Masz Smartfon 59,90 zł z darmowym Internetem LTE przez 6 miesięcy,
  • Samsung Galaxy Ace 3 LTEza 99 zł w ofercie Masz Smartfon 79,90 zł z darmowym internetem LTE przez 6 miesięcy,
  • LG Swift F5 LTE za 1 zł w ofercie Masz Smartfon 99,90 zł z darmowym internetem LTE przez 24 miesiące.

W ofercie Plus Internet dostępny jest zestaw składający się z tabletu Modecom FreeTab 8001 3G oraz domowego routera Huawei B593s LTE 150 Mb/s. Zestaw ten można kupić łącząc ofertę Plus Internet (abonament już od 14,90 zł) z ratą miesięczną za sprzęt (30 zł przez 36 miesięcy - wcześniej rata wynosiła 55 zł).

Od 20. grudnia oferta Hiperwyprzedaży dostępna jest dla klientów przedłużających umowę, a od 26. grudnia będzie ona dostępna także dla nowych klientów.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
61. ~
0

2014-01-01 09:37:19

Całkiem przyzwoite warunki, jak sobie człowiek poczyta regulamin i cennik. Jakoś u innych opów nie widzę równie dobrej oferty.

Odpowiedz

60. ~irek
0

2013-12-27 20:19:02

banda oszustów

Odpowiedz

56. ~
0

2013-12-22 10:01:26

@55, wytłumacz mi jak to jest. Przez jaki czas najpierw musisz płacić zdzierczy haracz Minusowi, żeby potem dostać dobrą ofertę utrzymaniową?

Odpowiedz

55. ~
0

2013-12-22 07:35:56

Oczywiście na abonamenty tradycyjnie najwięcej narzekają karciarze :) Plis jaki jest to jest ale faktycznie nie walczy o nowych klientów na niskie abo. Oni wolą jedną dużą firmę niż 1000 karciarzy czy amatorów niskich abo. Jednak na utrzymaniu potrafią dać dobrą ofertę. Zasięg 3G i LTE największy w kraju a dla niektórych to ma znaczenie, bo taki net mobilny od play to można głównie w miastach używać więc nie jest on mobilny

Odpowiedz

54. ~
0

2013-12-21 20:08:40

@53, a za ile kupiłeś ten Twój własny sprzęt? :)

Odpowiedz

53. ~
0

2013-12-21 17:59:35

52, nie pędzę, bo już byłem w Plusie więc naucz się czytać. Po drugie nie obiecał a otrzymałem sprzęt i od razu sprzedałem, bo mam własny a za uzyskaną ze sprzedaży kwotę praktycznie opłacam cały 2letni abonament. Dokladnie to musze zapłacić 5zł/mc za 15GB. Jaki to sprzęt to też pisałem ale ty oczywiście nie czytałeś ale już wiesz, że tandetny :D Dzieciaku dorośnij i wtedy będziesz mógł podpisać umowę, bo teraz to możesz tylko witryny oglądać i udawać ekspierda na portalu. W życiu pryszczaty nastolatek z kompleksami jesteś zapewne i tutaj leczyć chcesz kompleksy ale na mnie wrażenia twoje wypociny nie robią. Jak jesteś taki bystry i stać na wszystko zeby kupować samemu, to co tak stękasz, że drogo w Plusie. Napisałem, ze mi taka kwota odpowiada i taniej nie zaproponował mi żaden operator. Tobie nie odpowiada, to szukaj miodu gdzie indziej. Naprawdę żadnemu operatorowi nie zależy na kliencie, który chce płacić grosze albo jeszcze żeby to jemu operator płacił.

Odpowiedz

52. ~Fikuś
1

2013-12-21 12:24:01

#48 Nie ogarnięty to raczej Ty jesteś jak pędzisz do operatora i podpisujesz umowę tylko dla tego , bo ten Ci obiecał jakiś zapewne tandetny sprzęt albo modem za 1 zł. Ja sprzęt kupuję na wolnym rynku , bo wybieram co mi pasuje i co świetnie działa . A właśnie to dzieci co mają słomę w głowie to przeliczają jaki to super interes zrobili , ile to niby zaoszczędzili podpisując taką czy taką umowę .

Odpowiedz

51. ~
0

2013-12-21 09:22:42

I wyjaśnij co to znaczy "w zasadzie gratis", bo dla jednego będzie to 1 zł a dla drugiego 99 zł.

Odpowiedz

50. ~
0

2013-12-21 09:22:15

@21, jakoś nie widzę tych Twoich wyliczeń. Przelicz to normalnie na piśmie i powiedz, gdzie konkretnie dostałeś taką ofertę.

Odpowiedz

47. ~Punk
1

2013-12-21 00:51:59

Gdy chciałem Xperie SP w czerwcu to chcieli ode mnie 450 zł, a dziś puszczają go za 1 zł przy tym samym abonamencie co brałem. Plus nie dba o obecnych klientów i jeśli tak dalej pójdzie to pewnie za półtora roku pożegnam się z nimi i pójdę tam gdzie mają taniej bo ja się nie przywiązuje do oferty, a tylko dobra cena jest w stanie mnie zatrzymać u obecnego opa.

Odpowiedz

46. potter28
-4

2013-12-21 00:47:35

@15 kto mi da więcej ? Orange ;) Za niecałe 110 zł /mies 1 numer na którym 500 min do wszystkich, Min i Sms w Orange no limit i 1GB w tel + tel 2 numer 160 minut, no limit orange, + zestaw tel plus tablet 3 numer 160 minut no limit rozmowy orange, 12 mies 4 numer 5 GB neta na cale konto 5 numer 10 gb neta na cale konto. Calosc okolo 110 zl /mies. Ktoś przebije ? :)

Odpowiedz

45. potter28
1

2013-12-21 00:37:41

pierdziele umowy na 48 miesiecy...paranoja .. ;/

Odpowiedz

43. ~
0

2013-12-20 20:47:39

@39 widzę że ciężko ci powiązać fakty, ale przeceniłem twoje umiejętności rozumowania.

Odpowiedz

42. ~
0

2013-12-20 20:43:27

@39 piszesz jakieś farmazony o ludziach z ulicy, którzy z natury powinni być mniej uprzywilejowani, bo wcześniej nie mieli umowy z tym operatorem bądź nie mieli ostatnio. Czyli ich dzielisz na tych co są nowi i nie nowi. Dla mnie różnicy nie ma żadnej, a co za tym idzie nie liczy się lojalność, a raczej zasiedzenie.

Odpowiedz

40. ~Fikuś
-1

2013-12-20 20:34:39

#19 te fachura że u Ciebie w jednostkowym przypadku zrywa to nie wypowiadaj się za innych . Ja mam i testuje i jakoś mi nie zrywa a sprawdzałem w różnych lokalizacjach . A nie tak jak w Plusie , by się wbić do sieci to trzeba poświęcić pół godziny , i ciągle zrywa połączenie a oni nie mogą sobie z tym poradzić -już od końca października- tacy specjaliści. Umowa mi się skończyła , więc pójdę tam gdzie jest szybciej i taniej. A cóż w Plusie ceny zamarzły już dawno temu bo są jednakowe dla przedłużających jak i nowych .

Odpowiedz