DAJ CYNK

Warta ubezpieczy smartfony, tablety i smartwatche, nawet czteroletnie

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3173

Warta ubezpieczy smartfony, tablety i smartwatche, nawet czteroletnie

Od 1 kwietnia posiadacze smartfonów, tabletów i smartwatchy mogą wykupić ubezpieczenie Warta Smart Pakiet, które zabezpieczy ich sprzęt  w sytuacji m.in. uszkodzenia, zniszczenia czy kradzieży. Nie musi być on nowy – wystarczy, że od daty jego premiery w Polsce nie minęły jeszcze cztery lata. 

Ubezpieczenia telefonów nie są niczym nowym na polskim rynku, z takiej oferty można na przykład skorzystać bezpośrednio u operatorów, ale Warta chwali się, że jest pierwszym towarzystwem ubezpieczeniowym w Polsce, które wdrożyło tego typu ofertę u agentów

Warta przygotowała ofertę, która ma chronić sprzęt przed wysokimi kosztami naprawy czy koniecznością zakupu nowego. Oferowany przez firmę pakiet umożliwia dopasowanie zakresu ubezpieczenia do potrzeb użytkownika. Klient ma możliwość ubezpieczenia sprzętu zarówno swojego, jak i np. małżonka czy dziecka. Ochronie podlegają nie tylko nowe urządzenia, ale również używane, pod warunkiem, że nie są uszkodzone, a od ich premiery na polskim rynku nie minęły 4 lata. 

Zobacz: Gshield ubezpieczy sprzęt gamingowy, konta w grach oraz wirtualne przedmioty

Ubezpieczenie od zalania, przepięcia, kradzieży

W zależności od wybranego przez klienta wariantu ubezpieczenie obejmie wyłącznie wyświetlacz lub cały sprzęt na wypadek uszkodzenia w wyniku zalania, przepięcia lub utraty w związku z kradzieżą z włamaniem, rabunkiem lub kradzieżą kieszonkową. Ubezpieczenie obejmuje szkody powstałe na terenie całego świata, dzięki czemu urządzenie jest chronione nawet podczas podróży czy wakacji za granicą.

W przypadku wykupienia wariantów z najszerszym zakresem Warta gwarantuje dodatkowo usługi assistance, czyli serwis door to door i zapewnia transport sprzętu do serwisu. Szkody rozliczane są bezgotówkowo, posiadacz urządzenia nie musi się martwić o koszty naprawy. Co więcej, na czas naprawy klient może otrzymać telefon zastępczy. Na życzenie klienta po naprawie wyświetlacza smartfonu możliwe jest także zamontowanie folii ochronnej. 

Zobacz: Ubezpieczenia od T‑Mobile spodobały się klientom. W 4 miesiące skorzystało z nich 13 tys. osób

Jak wykupić ubezpieczenie na smartfon?

Warta zachwala swoją ofertę, przekonując, że to jedyne takie ubezpieczenie na rynku, które klient może kupić, nie wiążąc się żadną dodatkową umową np. abonamentową czy inną umową ubezpieczenia.

Aby zawrzeć umowę, należy skontaktować się z agentem Warty. Przed zawarciem umowy zweryfikuje on, czy sprzęt nie jest uszkodzony. W tym celu konieczne jest wykonanie dokumentacji fotograficznej przedmiotu ubezpieczenia. W zależności od umowy klient może zdecydować się na jednorazowe lub ratalne opłacenie składki. 

Zobacz: Smart Care Premium w Orange. Ubezpieczenie dla smartfonów z wyższej półki
Zobacz: Ruszył Xiaomi Mi Fan Festival. Jakie okazje w Polsce?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Warta

Przewiń w dół do następnego wpisu