DAJ CYNK

Ubezpieczenia od T‑Mobile spodobały się klientom. W 4 miesiące skorzystało z nich 13 tys. osób

Uapsiabiduba

Taryfy, promocje, usługi

Ubezpieczenia w ofercie T-Mobile (zdrowotne oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków) spotkały się z dobrym przyjęciem klientów. W 4 miesiące od ich wprowadzenia z obu wariantów skorzystało już łącznie 13 tys. osób.

Grupę docelową ubezpieczenia zdrowotnego oraz ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków stanowią klienci abonamentowi operatora. Z wariantu Ochrona Zdrowia skorzystało do tej pory prawie 7 tys. osób, zaś Ochroną na Wypadek zainteresowało się ponad 6 tys. konsumentów. W obu przypadkach pierwszy miesiąc ochrony ubezpieczeniem jest bezpłatny.

Zobacz: Szef T-Mobile Polska: Usługi konwergentne mają opóźnienie. Jedną z przyczyn pożar na Annopolu

Ubezpieczenie zdrowotne Ochrona Zdrowia daje dodatkowe środki finansowe jeśli u klienta zostanie zdiagnozowana choroba nowotworowa, udar lub zawał serca. Z kolei Ochrona na Wypadek pozwala sfinansować pobyt w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku. W przypadku śmierci na skutek wypadku komunikacyjnego osoby uposażone mogą otrzymać nawet 200 tys. zł

Zobacz: Wyniki T-Mobile Polska za 1Q2019: stabilny wynik EBITDA, mimo negatywnego wpływu zdarzeń jednorazowych, wzrost bazy klientów

Kwota miesięcznej składki ubezpieczeniowej w T-Mobile zaczyna się od 12,50 zł i jest doliczana do rachunku od T‑Mobile. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych (w wieku od 18 do 65 lat, zamieszkałych na terenie Polski) korzystających z abonamentu. Ochrona ubezpieczeniowa zaczyna się już dziesiątego dnia po podpisaniu umowy drogą telefoniczną.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu