DAJ CYNK

Virgin Mobile rozdaje darmowe 100 GB na wakacje

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Virgin Mobile darmowe gigabajty na wakacje

Virgin Mobile przygotował wakacyjną promocję dla nowych i obecnych klientów swojej oferty na kartę. Ci pierwsi mogą liczyć na darmowy pakiet 100 GB, natomiast ci drudzy zapłacą za niego 10 zł.

Od teraz klienci Virgin Mobile mogą szerzyć #GOODDYZM bez obaw o brakujące gigabajty! Zarówno na nowych, jak i obecnych użytkowników oferty na kartę czeka dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 100 GB.

Zobacz: Virgin Mobile: płatne połączenia z Obsługą Klienta w ofercie na kartę
Zobacz: Virgin Mobile: nowe oferty, 100 GB i #GOODDYZM szerzony z Robertem Makłowiczem

Osoby, które przeniosą swój numer do Virgin Mobile lub kupią nowy starter, otrzymają paczkę danych na start całkowicie za darmo na okres 30 dni. Po upływie miesiąca, pakiet odnowi się automatycznie w specjalnej, promocyjnej cenie, wynoszącej 10 zł za miesiąc. Dzięki tej promocji, każdy nowy klient otrzymuje aż 300 GB danych na 3 miesiące w cenie 20 zł.

Aby skorzystać z oferty „100 GB na start” wystarczy:

  • kupić dowolny starter Virgin Mobile,
  • aktywować swój numer telefonu,
  • doładować konto dowolną kwotą,
  • włączyć promocję za pomocą kodu *222*1*100# lub logując się na swoje konto w aplikacji lub na stronie www.virginmobile.pl.

Pakiet można w dowolnym momencie deaktywować, na przykład za pomocą kodu *222*000*9#.

Virgin Mobile 100 GB na wakacje

Klienci, którzy już korzystają z Virgin Mobile na kartę, mogą aktywować promocyjny pakiet 100 GB za jedyne 10 zł.  Pakiet odnawia się cyklicznie na maksymalny łączny okres trzech miesięcy. W ten sposób klienci otrzymują paczkę danych na całe wakacje. Aby włączyć pakiet 100 GB, wystarczy wpisać kod *222*2*100# lub zalogować się na konto klienta w aplikacji lub na stronie www.virginmobile.pl.

Obie promocje dostępne są od 1 lipca do 30 września 2021 roku. Wakacyjne GB można wykorzystać najpóźniej do 30 października 2021 roku. Po 30 września pakiety nie będą się już odnawiać.

Więcej informacji na temat ofert można znaleźć w regulaminach:

Zobacz: nju mobile: 60 GB internetu na lato
Zobacz: T-Mobile: bezpłatny pakiet 1 GB w roamingu w UE

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Virgin Mobile

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu