DAJ CYNK

Truphone - brytyjski operator udostępnił w Polsce usługę eSIM

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5071

Apple ostatnią aktualizacją systemu iOS aktywował funkcję eSIM w najnowszych iPhone'ach. Niestety, działający w Polsce operatorzy nie udostępniają jeszcze tej technologii, aż do teraz. Dzięki brytyjskiemu operatorowi Truphone możemy z tej funkcjonalności skorzystać także w kraju nad Wisłą.

Truphone udostępnia obecnie tylko pakiety internetowe, ale wkrótce zakres usług ma zostać rozszerzony także na połączenia głosowe i wiadomości SMS. Oferta sieci jest skierowana przede wszystkim do osób, które często podróżują poza Unię Europejską, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by tego używać w Europie.

Co zrobić, by mieć eSIM w Polsce? Najpierw należy pobrać i zainstalować aplikację Truphone, którą znajdziemy w sklepie App Store. Następnie rejestrujemy się i kupujemy wybrany pakiet. Do wyboru mamy opcje:

  • 300 MB, pakiet ważny 1 dzień, cena 25 zł (lub 6 funtów),
  • 1 GB, pakiet ważny 30 dni, cena 70 zł (lub 15 funtów),
  • 3 GB, pakiet ważny 30 dni, cena 200 zł (lub 42 funty).

Za wybrany pakiet możemy zapłacić kartą płatniczą lub za pomocą usługi Apple Pay. Dane do eSIM otrzymamy online.

Aplikacja Truphone dostępna jest dla użytkowników najnowszych iPhone'ów z następujących państw: Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Hongkong, Węgry, Islandia, Irlandia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania i USA.

Z usługi możemy korzystać na terenie 80 państw świata, których pełną listę znajdziemy na stronie www.truphone.com/iphone-xs-dual-sim-plan/.

Zobacz: Już jutro iOS 12.1 trafi na iPhone'y i aktywuje eSIM w modelach Xs i Xs Max
Zobacz: Apple prezentuje nowe iPhone'y: XS, XS Max oraz XR
Zobacz: iPhone'y oraz zegarki Apple'a mają alergię na hel - wystarczy w powietrzu trochę tego gazu, by sprzęt amerykańskiego giganta przestał działać

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Truphone

Przewiń w dół do następnego wpisu