DAJ CYNK

T-Mobile: w aplikacji czeka kod na 60 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile logo

T-Mobile rusza z kolejną promocją w cyklicznej akcji „Dobrze, że jesteś”. Tym razem można zaoszczędzić w sumie 60 zł, korzystając z aplikacji mobilnej Wolt.

Aplikację Wolt znają na pewno ci, którzy zamawiając jedzenie w restauracjach z dowozem do domu lub biura. W najnowszej odsłonie akcji „Dobrze, że jesteś” w T-Mobile można zyskać w sumie 60 zł rabatu – w rozłożeniu na cztery obniżki po 15 zł. 

Akcja ruszyła 22 września i potrwa aż do 26 października, nie trzeba się więc spieszyć. W tym czasie T-Mobile udostępnia kod rabatowy uprawniający do obniżenia o 15 zł opłaty za cztery zamówienia zrealizowane w aplikacji mobilnej Wolt

Niestety, jest też spory haczyk, który sprawi, że nie wszyscy będą się cieszyli rabatem. Z regulaminu promocji wynika, że kod rabatowy przysługuje wyłącznie nowym użytkownikom aplikacji Wolt. Dotyczy przy tym czterech pierwszych zamówień.

Wszystkie cztery zamówienia objęte rabatem muszą zostać zrealizowane w ciągu 21 dni od daty wykorzystania kodu rabatowego w aplikacji Wolt, czyli wpisania go do aplikacji. Kod należy wprowadzić w aplikacji Wolt w sekcji „Profil", po kliknięciu w „Wpisz kod promocyjny" – i należy to zrobić przed złożeniem zamówienia.

kod wolt w T-Mobile

Zniżka uzyskania w akcji T-Mobile może być łączona z innymi promocjami i zniżkami dostępnymi w aplikacji Wolt, takimi jak zniżki procentowe i darmowe dostawy w wybranych
lokalach.

Z oferty mogą skorzystać klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii, Hot, Happy) lub MIX (Frii Mix). Kod można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji Benefity. 

Szczegóły w regulaminie:

Zobacz: T-Mobile ma dla firm ofertę bez limitów i Galaxy S22 w dobrej cenie
Zobacz: T-Mobile i Żabka z nową akcją: dostaniesz 1200 GB i hot-doga

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu