DAJ CYNK

Konkurs T-Mobile: doładuj konto, dokończ zdanie i wygraj samochód

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile na kartę, Heyah i MIX doładowania konkurs nagrody

Ruszył konkurs, w którym za doładowanie swojego konta w T-Mobile na kartę, Heyah lub ofercie MIX oraz odpowiedź na jedno pytanie konkursowe można wygrać atrakcyjne nagrody: samochód osobowy, smartfon lub darmowe doładowanie.

Każdego roku pod choinką znajdujemy prezenty, które zostają z nami przez krótki czas – czekoladki, które znikają w 2 dni, skarpetki na jeden sezon, perfumy na kilka miesięcy. T-Mobile przygotował akcję, w ramach której można sprawić sobie upominek, który będzie z nami na długie lata, towarzysząc nam w miłych chwilach. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników T‑Mobile na kartę, MIX oraz Heyah.

Zobacz: T-Mobile: odbierz rabat na jeden z 400 produktów w akcji Happy Fridays
Zobacz: T-Mobile ma nowe promocje w Heyah na kartę i Tu Biedronka

Daj sobie szansę na wygraną!

Aby wziąć udział w magentowym konkursie i mieć szansę na wygraną wystarczy, że użytkownik jednej z ofert na kartę doładuje konto kwotą minimum 30 zł na stronie www.doladowania.t-mobile.pl, www.doladuj.heyah.pl lub poprzez strony najbardziej popularnych banków. Należy tego dokonać między 9 grudnia 2021 roku i 9 lutego 2022 roku. Kolejny krok to wykonie zadania konkursowego, czyli dokończenia zdania „Nowym samochodem wybiorę się…”. Trzeba to zrobić w formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na stronie konkurst-mobile.pl.

Na osoby biorące udział w konkursie czekają atrakcyjne nagrody. Uczestnik, który zajmie pierwsze miejsce, otrzyma samochód MINI Hatch 3dr Cooper SE. Do zdobycia są również cztery smartfony iPhone 13 Pro Max 128 GB oraz 10 smartfonów iPhone 12 mini 64 GB. Wygrać można ponadto doładowania kwotą 50 zł w sieci T‑Mobile. W konkursowej puli znalazło się łącznie 555 nagród.

Więcej szczegółów konkursu można znaleźć w regulaminie. Powodzenia!

Zobacz: Vectra i Netflix zapraszają do zabawy fanów serialu „Dom z papieru”. W Trójmieście
Zobacz: Orange: darmowa paczka internetu. Ile dostaniesz w tym tygodniu?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu