DAJ CYNK

Dzień Matki w T-Mobile: odbierz dodatkowe gigabajty dla siebie i dla mamy

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15025

T-Mobile Happy Fridays Dzień Matki dodatkowe gigabajty

Już za kilka dni Dzień Matki. Z tej okazji najnowsza promocja T-Mobile z cyklu Happy Fridays będzie poświęcona temu wydarzeniu. Klienci magentowej sieci będą mogli aktywować w ten weekend w aplikacji Mój T-Mobile pakiet internetowy o wielkości 3 GB oraz dodatkowe 7 GB, które będą mogli przekazać swojej mamie.

Gigabajtów nigdy za wiele. Potrzebują ich z pewnością także mamy, które często zarządzają nie tylko własnymi obowiązkami zawodowymi, ale również całym domem. Zwłaszcza teraz, gdy pod ich czujnym okiem znalazły się dodatkowe obowiązki domowników, jak choćby zdalna edukacja pociech. Dlatego z okazji święta wszystkich mam T-Mobile przygotował darmowy pakiet Internetu, dzięki któremu panie będą mogły jeszcze efektywniej realizować swoje zadania, a także znaleźć czas relaks, na przykład przy wciągającym serialu na platformie Netflix.

Zobacz: T-Mobile Polska łączy siły z Medycznym Zespołem Ratunkowym PCPM
Zobacz: T-Mobile, Heyah oraz tuBiedronka: od 20 maja roaming w UE bez dopłat

Najpierw odbierz swój prezent, potem wskaż numer obdarowanej osoby

Bonusowe paczki danych będą tradycyjnie czekać na użytkowników w aplikacji „Mój T-Mobile” przez cały weekend, od piątku 22 maja do niedzieli 24 maja do końca dnia. W tym tygodniu aktywacja prezentu będzie jednak dwustopniowa. Po zleceniu w aplikacji włączenia bezpłatnego pakietu 3 GB, klient otrzyma potwierdzenie przyznania bonusu. Następnie, po odebraniu prezentu, będzie mógł wskazać numer, który otrzyma kolejny prezent, czyli 7 GB.

Proces aktywacji większych pakietów na wskazanych do obdarowania numerach rozpocznie się w Dniu Matki, czyli we wtorek 26 maja. Użytkownik może odebrać bonus tylko raz i także tylko raz może zostać obdarowanym.

Abonenci magentowego operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, natomiast klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień. Więcej informacji o akcji Happy Fridays można znaleźć pod tym adresem.

Zobacz: Jak szybkie jest 5G Plusa? Katowice to pół gigabita w kieszeni
Zobacz: Szybkie Polowanie w InPost – można dostać TIDAL Premium na 90 dni oraz bon 50 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu