DAJ CYNK

Szybkie Polowanie w InPost – można dostać TIDAL Premium na 90 dni oraz bon 50 zł

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7314

Szybkie Polowanie w InPost – można dostać TIDAL Premium na 90 dni oraz bon 50 zł

InPost regularnie zachęca do tego, by jak najszybciej odbierać paczki z paczkomatów. Jedną z promocji tego typu jest akcja Szybkie Polowanie, która doczekała się już trzeciej edycji. Zasada jest prosta – trzeba odebrać paczkę w ciągu dwóch godzin. Za to przyznawana jest podwójna nagrodę – 90 dni korzystania z TIDAL Premium za darmo oraz bon 50 zł na zakupy w eobuwie.pl.

Akcja Szybkie Polowanie wystartowała już po raz trzeci. Co prawda trwa już od kilku dni, ale wciąż można wziąć w niej udział, a dla fanów muzyki w wysokiej jakości może okazać się dość interesująca. Promocja ma motywować użytkowników InPost do szybkiego odbioru paczek z paczkomatu, a tym samym do zrobienia miejsca w skrytce innym zamawiającym.

Do zdobycia jest 90 dni bezpłatnego okresu próbnego subskrypcji w serwisie streamingowym TIDAL Premium dla nowych użytkowników oraz bon 50 zł do wykorzystania w sklepie online na eobuwie.pl przy zakupach powyżej 200 zł. 

Zobacz: InPost: nowe usługi „Multiskrytka” i „Podaj Dalej”
Zobacz: Allegro Smart! za darmo przez kolejny miesiąc

Jak wziąć udział w akcji Szybkie Polowanie?

Udział w akcji jest dość prosty i nie wymaga szczególnie kłopotliwych działań. Co więcej, wielu z użytkowników ma szansę zdobyć nagrody, specjalnie tego nie planując.  Promocja obejmuję każdą osobę, pod warunkiem spełnienia poniższych warunków. Gdy przychodzi powiadomienie o tym, że paczka została doręczona do paczkomatu, trzeba 

  1. odebrać ją w ciągu dwóch godzin od otrzymania powiadomienia,
  2. a następnie zarejestrować numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl.

Po zarejestrowaniu uczestnik akcji otrzymuje obydwie nagrody. Paczkę z Paczkomatu najszybciej i bezpiecznie można odebrać, korzystając z aplikacji InPost Mobile, która dostępna jest w sklepach Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

Promocja trwa do 22 maja 2020 r.

Zobacz: InPost przyspieszył wprowadzenie usługi Paczka w Weekend, w marcu bez dodatkowych opłat 
Zobacz: Od maja łatwe anulowanie zakupów na Allegro, ale nie wszystkich

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Tagi: inpost
Przewiń w dół do następnego wpisu