DAJ CYNK

T-Mobile oferuje cztery taryfy abonamentowe dla klientów indywidualnych

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17556

T-Mobile logo - taryfy dla klientów indywidualnych

T-Mobile rozszerza i porządkuje ofertę dla klientów indywidualnych. Od teraz mogą oni wybierać z większej liczby pakietów, które mają im pomóc w lepszym dostosowaniu usług do ich potrzeb. Dodatkowo w ramach abonamentu dostępne są topowe telefony Samsunga, Huawei i Xiaomi w przystępnych cenach.

W ofercie abonamentowej T‑Mobile dla klientów indywidualnych znajdują się teraz 4 podstawowe pakiety, S, M, L oraz XL. To o jeden więcej niż dotychczas. Zwiększenie liczby opcji abonamentowych magentowy operator tłumaczy dużym zainteresowaniem ofertami ze średniej półki cenowej, oferującymi nielimitowane usługi wraz z paczkami Internetu. Dzięki dodatkowemu rozwiązaniu klienci mogą wybierać spośród jeszcze bardziej zróżnicowanej oferty.

Zobacz: Promocja w T-Mobile: doładuj i hulaj w internecie!
Zobacz: Galaxy Note10 Lite i Galaxy S10 Lite - nowe telefony Samsunga w ofercie biznesowej T-Mobile

Pakiety T-Mobile

Osoby, które zdecydują się na ofertę S, otrzymają nielimitowane usługi telekomunikacyjne i 5 GB danych za 39 zł miesięcznie. W ofercie M mamy 15 GB, a całość miesięcznie kosztuje 49 zł. Klienci intensywnie korzystający z usług cyfrowych powinni się zainteresować pakietem L za 59 zł miesięcznie, w którym paczka Internetu mieści 30 GB. Kosztujący 79 zł miesięcznie pakiet XL 70 GB transferu oraz usługę Supernet Video HD.

T-Mobile taryfy - klienci indywidualni

T-Mobile - smartfony od złotówki na start

Klienci zainteresowani abonamentem ze smartfonem również mają z czego wybierać. T-Mobile poleca między innymi model Motorola Moto E6 Play od 1 zł na start w abonamencie w wysokości 59 zł miesięcznie, a także Huawei Y6S i Samsung Galaxy A10 dostępne w ofercie za 99 zł w analogicznej cenie abonamentowej.

T-Mobile Samsung śmieszne ceny

Dodatkowo wśród interesujących propozycji cenowych klienci T‑Mobile znajdą smartfony Samsung Galaxy A50 i Huawei P30 Lite w abonamencie 99 zł na miesiąc przy cenie wynoszącej tylko 1 zł. Z kolei Samsung Galaxy A40 dostępny jest już za 79 zł w abonamencie 89 zł na miesiąc, a Xiaomi Redmi Note 8T kosztuje 149 zł w abonamencie 89 zł. Wśród "perełek" cenowych nie zabrakło topowych smartfonów, takich jak Samsung Galaxy S10e, który w T‑Mobile dostępny jest za 9 zł w abonamencie miesięcznym 149 zł. Huawei P30 wiąże się z opłatą 1 zł i 139 zł miesięcznie. Dobrze prezentuje się także oferta z Samsungiem Galaxy A51 za 119 zł na miesiąc, z opłatą na start w wysokości 1 zł.

T-Mobile Huawei śmieszne ceny

Zobacz: Tijara Mobile - nowa sieć komórkowa rapera Malika Montany
Zobacz: W Orange Flex można płacić BLIKIEM

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu