DAJ CYNK

Szalone Ceny w Orange

14.05.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6517

Ważne 15

7

Ruszyła kolejna edycja ograniczonej czasowo promocji na ceny telefonów - Szalone Ceny. Z oferty skorzystać można do 20. maja.

Ruszyła kolejna edycja ograniczonej czasowo promocji na ceny telefonów - Szalone Ceny. Z oferty skorzystać można do 20. maja.

Tym razem promocja występuje w dwóch wersjach - zarówno tradycyjnej, gdzie w zależności od kwoty abonamentu uzyskujemy określoną cenę za telefon, jak i ze stałą kwotą abonamentu oraz doliczoną "ratą" za telefon. W tym drugim wariancie nie jest konieczne podpisanie umowy z bankiem - całość opłat realizowana jest za pośrednictwem Orange. Wszystkie umowy na 24 miesiące.

Promocyjne ceny telefonów - umowa na 24 miesiące:

  • Samsung I9300 Galaxy S III w Smart Planie Multi 89,98 za 19 zł (stara cena 289 zł),
  • Sony Xperia Z w Smart Planie Multi Max 129,98 za 1 zł (stara cena 199 zł) i Smart Planie Multi 89,98 za 199 zł (stara cena 449 zł),
  • LG L90 w Smart Planie Halo 59,98 za 1 zł (stara cena 129 zł),
  • Nokia Lumia 625 w Smart Planie Multi 49,98 za 79 zł (stara cena 249 zł),
  • Sony Xperia M w Smart Planie Multi 49,98 za 1 zł (stara cena 149 zł).

Dodatkowo, jeśli telefon kosztuje w promocji więcej niż złotówkę, cenę można obniżyć płacąc punktami PAYBACK.

Promocyjne ceny telefonów (podział opłat usługa/rata) - umowa na 24 miesiące:
  • Apple iPhone 4S 8 GB w abonamencie 49,98, miesięczne za telefon 55,02 zł zamiast 65,02 zł,
  • Samsung Galaxy S5 w abonamencie 89,98 miesięczne za telefon 65,02 zł zamiast 85,02 zł,
  • HTC One w abonamencie 89,98, miesięczne za telefon 55,02 zł zamiast 65,02 zł,
  • LG G2 w abonamencie 89,98, miesięczne za telefon 55,02 zł zamiast 65,02 zł.

Dodatkowa oferta dla klientów przedłużających umowę z okresem zobowiązania wynoszącym 30 miesięcy:
  • Samsung Galaxy S5 w abonamencie 89,98, miesięczne za telefon 60,02 zł zamiast 65,02 zł,
  • HTC One w abonamencie 89,98, miesięczne za telefon 45,02 zł zamiast 55,02 zł,
  • LG G2 w abonamencie 89,98, miesięczne za telefon 40,02 zł zamiast 45,02 zł.

Z promocji skorzystać można wyłącznie poprzez stronę internetową Orange, pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~krzysiekmeister
0

2014-05-14 23:59:29

Do 1.06 mozna skorzystac z kodu obnizajacego abonament o 20% na stronie orange.

Odpowiedz

16. ~Irwin
0

2014-05-14 21:16:53

? propos 13. - Słyszał ktoś może, widział lub wie coś na temat nowej edycji grouponów Orange dających zniżkę na abonament u tego operatora?

Odpowiedz

15. ~Bob
0

2014-05-14 19:19:32

@12L Ty odnosisz się do kryterium oferty i jakości BOK (jak sądzę), ja piszę o marnym zasięgu w obszarach, na których mi zależy.

Odpowiedz

14. ~Bob
0

2014-05-14 19:15:28

@Kuzyn1920 Szanowny interlokutorze, ze wzgledu na dzieci mam Neostradę i nic więcej. Sprawdź "zasięg" Orange w obszarze Herby, Boronów, Tworóg, Koszęcin, Brusiek, Konopiska, a zobaczysz o czym piszę. Twoi sprzymierzency posadzaja mnie o to, że wydaję 30 zł- co to za kryterium!? Czy rację może mieć snob płacący setki miesięcznie, gdy jest tyle ofert no limit za małą część tej kwoty?

Odpowiedz

13. ~4G (4 x Gorsze) LTE
2

2014-05-14 15:11:43

Ładnie, pięknie! Jeszcze tylko przydałoby się to apetyczne danie przyprawić grouponem obniżającym abonament o 30 % i życzyć smacznego uciekającym z kneblowanej właśnie play-owej taryfy "Formuła Europa Unlimited" :-)

Odpowiedz

12. ~L
0

2014-05-14 13:36:29

Taki Bob płaci 30zł i wymaga a ja płacę 3x 159,90 za numery głosowe i 24zł za Free Net 10GB. Jednak poziom usług jest taki, że w życiu nie przeniósłbym się do innej sieci

Odpowiedz

11. ~
1

2014-05-14 13:07:05

Kuzyn1920- lubię to

Odpowiedz

10. ~Kuzyn1920
4

2014-05-14 12:50:46

@bob Dodaj jeszcze ze jesteś długoletnim klientem i Tobie sie należy! Płacisz rachunki po 30 PLN miesięcznie i nic Ci niedają! (prócz minut, sms, możliwości wykonywania połączeń, telefon...) Powiedz, że przejdziesz gdzieś indziej. Tylko nie mów tej osobie gdzie. Bo Op nie wiedzą skąd dokąd migruje numer. Ja Ci polecam szukania ofert typu. 24miesiącex30 PLN i do tego minimu Xperia Z1 albo Samsung Galaxy S4. Myśle że dadzą Ci ten tel do 99zł choć wartość rynkowa z 1899. Ty łącznie abonamentem dajesz im z 720 więc reszte jako stałemu klientowi za sprzęt mogą dołożyć. Aco!

Odpowiedz

9. tomunia
0

2014-05-14 12:10:05

czy to jest htc one m8?

Odpowiedz

8. ~ogarnij_sie
2

2014-05-14 11:21:30

@Bob - faktycznie, twoje 30 zł z miesięcznego zobowiązania abonamentowego są niezbędne dla przetrwania jakiejkolwiek firmy telekomunikacyjnej! Tylko nie zapomnij też w rozmowie dodać, że jeśli nie to przechodzisz do Play XD

Odpowiedz

7. ~basia
0

2014-05-14 11:05:30

@5 Plus horrendalne kary umowne...

Odpowiedz

6. ~Bob
-1

2014-05-14 11:04:22

DROGIE Orange, dopóki nie będziesz miało uczciwego zasiegu, EDGE choćby, tam gdzie inni mają już nawet LTE w mieścinach i mojej małej wiosce nawet, zapomnij o pieniążkach ode mnie. ..

Odpowiedz

5. ~
0

2014-05-14 10:56:12

Telefon z blokadą simlock i brandingiem Orżnąć. Dziękuję, postoję...

Odpowiedz

2014-05-14 10:54:46

@3 Oczywiście, że nie. Ale jest wielu klientów, którzy są (tak samo jak i ja) w gorącej wodzie kąpani i chcieliby mieć swój wymarzony telefon mieć już teraz zaraz, niż odczekać i uzbierać na niego.

Odpowiedz

3. ~Felipe
0

2014-05-14 10:49:12

Ale wtedy nie mogą cię związać umową na 24 miesiące.

Odpowiedz