DAJ CYNK

Spotify testuje kilka nowości. Wśród nich jest wyłącznik czasowy i słuchanie muzyki ze znajomymi

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5765

Znana z odkrywania nowości w ogólnodostępnym kodzie źródłowym popularnych aplikacji Jane Manchun Wong, podzieliła się na Twitterze kilkoma zwiastunami tego, nad czym obecnie pracuje Spotify.

Jane Manchun Wong natrafiła na ślady nowej funkcji w aplikacji Spotify dla Androida. Jedna z nich to wyłącznik czasowy. Użytkownik może ustalić czas, po którym odtwarzanie konkretnej ścieżki lub playlisty zostanie zatrzymane. Rozwiązanie sprawdzi się wśród użytkowników, którzy na przykład z podkładem muzycznym lub słownym lubią zasypiać. Dźwięk można zatrzymać w zakresie od 5 minut do godziny lub zakończenia ścieżki.

Zobacz: Premium Duo. Spotify testuje nowy abonament dla dwóch osób. Zapłacimy 24,99 zł miesięcznie

Druga z nowości dotyczy możliwości łączenia się ze znajomymi za pośrednictwem Spotify. "Connect with friends" będzie można używać w formie kodu do skanowania przez innych, co pozwoli na łatwe dzielenie się z nimi swoją muzyką i dodawanie swoich kawałków do playlist innych. Ostatnia z zauważonych nowości dotyczy integracji Spotify z różnymi aplikacjami do nawigacji (Waze oraz Mapy Google).

Zobacz: Spotify pozywa Apple. Sprawą nieuczciwej konkurencji zajmie się Komisja Europejska

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Spotify

Źródło tekstu: Android Authority

Przewiń w dół do następnego wpisu